جلسه مشترک پیمانکاران و معاونین مناطق ۱ ، ۲ و ۳

  • ۲۲ خرداد ۱۳۹۹
  • ۹۵۵ بازدید

روابط عمومی معاونت فنی و امور زیربنایی شهرداری سمنان خبر داد:

جلسه مشترک پیمانکاران و معاونین مناطق ۱ ، ۲ و ۳

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان و به نقل از روابط عمومی معاونت فنی و امور زیربنایی شهرداری سمنان، جلسه مشترک پیمانکاران و معاونین مناطق سه گانه به منظور بررسی مشکلات پیمانکاران در پروژه‌های عمرانی و علت عدم پیشرفت پروژه‌ها در دفتر و حضور کوروش حصیرباف، سرپرست معاونت فنی و امور زیربنایی شهرداری سمنان برگزار گردید .

کوروش حصیرباف بعد از مطرح شدن مشکلات اظهار داشت ؛ رشد و توسعه شهرداری در عملکرد مناسب و با کیفیت پیمانکاران است ، اجرای صحیح عملیات و استفاده از مصالح مناسب باعث جلب اعتماد شهروندان به شهرداری است .

وی در ادامه گفت ؛ مشکلات مالی ، صورتجلسات و صورت وضعیت‌های فعلی و یا معوقه از طرف معاونت در صورت ارائه به موقع صورت جلسات و صورت وضعیت‌ها در حال پیگیری می‌باشد .

کوروش حصیرباف در آخر گفت ؛ تشکیل جلسات مستمر فی مابین معاونین مناطق سه گانه ، معاونت فنی با پیمانکاران باعث پیشبرد بهتر در اجرای پروژه و حل مشکلات در مقاطع کوچکتر بوده و پروژه ها با کندی و یا عدم فعالیت مواجه نمی‌شوند تا دستگاه‌های اجرای از دیدگاه مردم مورد سوال قرار گرفته شوند.

در این جلسه علاوه بر معاونت فنی و امور زیربنایی یاسر تقوی ، مدیر فنی و نظارت معاونت فنی ، محسن سالار ، رییس رسیدگی به امور فنی معاونت فنی ، سعید حسینی ، کارشناس عمرانی معاونت فنی ، رضا رجبی ، سرپرست اداره عمرانی منطقه یک ، رسول همتی ، سرپرست اداره عمرانی منطقه دو ، سید رضا علایی ، سرپرست اداره عمرانی منطقه سه و جمعی از پیمانکاران حضور داشتند.