جلسه ساماندهی و هماهنگی ویژه اقدامات سازمان در فصل زمستان

  • ۱ دی ۱۴۰۰
  • ۲۲۰ بازدید

روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان خبر داد:

جلسه ساماندهی و هماهنگی ویژه اقدامات سازمان در فصل زمستان

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،طی برگزاری جلسه هم اندیشی ویژه اقدامات فصل سرما ؛جهت نظارت بر رفت و روب و ساماندهی و هماهنگی و پاکیزگی سطح شهر سمنان خبر داد.

روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند از برگزاری این نشست در سازمان با حضور مجتبی اعوانی سرپرست سازمان، امید قاسمی میر مسئول خدمات شهری سازمان ،صفر علی کیاء نماینده ناحیه یک به همراه زمان افراشته ،اکبر نجفی نسب نماینده ناحیه دو به همراه عبدالجلیل سارانی ،حامدی نژاد نماینده ناحیه سه به همراه علی نجفی خبر داد.

مجتبی اعوانی درابتدای این نشست ضمن قدردانی و خدا قوت گفت: با توجه به اینکه خدمات شهرداری منوط به جلب رضایت شهروندان و مرتبط با مردم می باشد به منظور حفظ سلامت عمومی شهرو شهروندان در ایام مقابله با این ویروس منحوس و جهت تسریع در پروژه های شهرداری که در حال اجرا است باید مدیریت،نظارت مستمر و همدلی بین سه ناحیه برقرار باشد.

وی در ادامه افزود: با اشاره به اینکه برگ ریزان وفصل پاییز درسمنان دیرتر از موعد اتفاق افتاده و بارندگی های فصلی آغاز شده است به جهت پیشگیری از آبرفتگی و جمع آوری منظم خار و خاشاک‌ و لاستیک های سطح شهر باید به صورت جد مورد توجه ویژه قرارگیرد و شستشوی سطلهای زباله، ترمیم و تعمیر سطلها نیز درسه ناحیه تا پایان فصل ادامه دارد.

در پایان این جلسه نیز با اشاره به زحمات دلسوزانه و بی دریغ پاکبانان و مدیریت کارآمد و نظارت نمایندگان شرکتهای خدماتی در سطح شهر خاطر نشان کرد:باتوجه به اینکه شب یلدا پیشرو می باشد از شهروندان تقاضا داریم سه اصل مهم مدیریت پسماند شامل بازکاهی(کاهش زباله)،باز مصرف (استفاده مجدد)،بازیافت(تفکیک زباله خشک از تر )را مورد توجه قراردهند وبا مدیریت صحیح پسماندها و خروج بموقع زباله ها راس ساعت ۸شب یاریگر ما در مدیریت شهری جهت ارائه خدمات ارزنده باشند.