جلسه ارزیابی و نشست هم اندیشی ستاد اقامه نماز استان در شهرداری سمنان

  • ۲۱ مهر ۱۴۰۰
  • ۴۱۸ بازدید

دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان خبر داد:

جلسه ارزیابی و نشست هم اندیشی ستاد اقامه نماز استان
در شهرداری سمنان

جلسه ارزیابی و نشست هم اندیشی از عملکرد ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان با حضور کارشناس ارزیابی ستاد اقامه نماز استان سمنان در شهرداری سمنان برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهردار ی سمنان، جلسه ارزیابی و هم اندیشی ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان با حضور کارشناس ارزیابی و نماینده ستاد اقامه نماز استان، امامان جماعت شهرداری و تعدادی از اعضای شورای ستاد اقامه نماز برگزار گردید.

رضوانی نماینده ستاد در ابتدا این نشست ضمن تقدیر و تشکر ویژه از فعالیتهای ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان ، به تاکید بر تشکیل جلسات شورای اقامه نماز به صورت منظم، دستورالعمل راهبردی و اجرایی و برنامه های مصوب شش ماهه دوم سال ۱۴۰۰ شهرداری را جهت اقدام عنوان نمود.

وی افزود: با ابزار فرهنگ و هنر می توانیم فریضه نماز را ترویج داده و فرهنگ سازی کنیم و با انجام فعالیت های فرهنگی هنری می توانیم عملکرد مناسبی را ارائه نماییم.

نماینده ستاد اقامه نماز استان ضمن تشکر از همکاری خوب دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری با ستاد استان افزود:برای باشکوه برگزار نمودن نماز جماعت باید همه خود را موظف به اقامه نماز جماعت بدانیم، موقع نماز کار متوقف شود، مدیران و معاونین در نماز شرکت کنند و عوامل بی توجهی در نماز شکل نگیرد.

در ادامه این جلسه یزدانیان دبیر ستاد اقامه نماز شهرداری سمنان ، گزارشی از فعالیت های انجام شده در شهرداری در ارتباط با برگزاری شورای اقامه نماز، برگزاری مستمر نماز جماعت، برگزاری مستبقات فرهنگی با موضوع نماز و برخی راهکارها در ترویچ اقامه نماز، اهم از حضور به موقع کارکنان، فضای مناسب از نظر معنوی نقش مهمی در افزایش جمعیت نمازخوان‌ در نمازخانه ادارات دارد را عنوان نمود.

در خاتمه امامان جماعت شهرداری مرکز و مناطق نقطه نظرات خود را در خصوص اهمیت نماز جماعت و هر چه باشکوه تر شدن آن بیان نمودند.