جشن های دهه مبارک کرامت در سمنان برگزار می شود

  • ۲۴ خرداد ۱۴۰۰
  • ۳۸۱ بازدید

به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت ؛

جشن های دهه مبارک کرامت در سمنان برگزار می شود

ویژه برنامه های دهه کرامت به مناسبت ولادت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) به دلیل پیشگری از شیوع ویروس کرونا امسال متفاوت تر از سالهای گذشته در فضای باز و با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار خواهد شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با اشاره به فرارسیدن دهه مبارک کرامت، از برگزاری جشن های دهه مبارک کرامت در سمنان خبر داد.

افشین احسانی با بیان اینکه این جشن ها از امروز یکشنبه ۲۳ خرداد ماه ساعت ۱۸:۰۰در مسکن مهر آغاز می شود، اظهار داشت: جشن دیگری امروز در مسکن مهر شهرک بهاران ساعت ۲۱:۰۰ برگزار می شود.

وی خاطر نشان کرد: این جشن ها در روز دوشنبه ۲۴ خرداد ماه به ترتیب در محلات امامزاده علویان و میدان شهید مطهری در ساعت ۱۸ و ۲۱ اجرا می شود.

احسانی با اشاره به اهمیت برگزاری مراسم و جشن ها در اعیاد ، اظهار داشت: این آیین با هدف ایجاد شور و نشاط اجتماعی، ایجاد برکت معنوی و ترویج فرهنگ و سیره اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در بین اقشار مختلف مردم به خصوص نسل جوان برگزار می شود.

سرپرست فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با بیان اینکه این جشن با برنامه های متنوع فرهنگی، هنری اجرا می شود، اظهار داشت: حضور هنرمندان برجسته استانی و اجرای کاروان شادی از جمله برنامه های پیش بینی شده در این آیین می باشد.

این آیین به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، آستان مقدس امامزاده علویان و سپاه ناحیه سمنان برگزار می شود.