جشن میلاد کوثر در سمنان برگزار می‌شود

  • ۱۸ بهمن ۱۳۹۹
  • ۳۱۰ بازدید

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا(س):

جشن میلاد کوثر در سمنان برگزار می‌شود

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری جشن میلاد کوثر به مناسبت میلاد حضرت صدیقه طاهره (س) در سمنان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، محمود رضا دارایی با اشاره به اینکه این آیین سه شنبه ۱۴ بهمن ماه در میدان کوثر برگزار می شود، اظهار داشت: برنامه های متنوع فرهنگی شامل اجرای گروه سرود،برپایی غرفه فرهنگی همراه با نورافشانی از جمله برنامه های تدارک دیده شده در این آیین می باشد.

وی بابیان اینکه باید ادامه دهنده راه حضرت فاطمه(س) باشیم، اذعان کرد: یکی از راه های ترویج معارف فاطمی و تبیین شخصیت بانوی بزرگوار در جامعه اسلامی برگزاری اعیاد و جشن‌ها می باشد.

دارایی خاطرنشان کرد: منش و شخصیت زیبای حضرت زهرا (س) برای کلیه آحاد جامعه بشری الگوی بی بدیلی است و می‌توان ابعاد مختلف برای سایرین تبیین نمود و این تنها با زبان نمی شود، بلکه باید عمل کنیم و خودمان را به این مرکز نور نزدیک کنیم.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان هدف از برگزاری این جشن را، ایجاد برنامه ای شاد و مفرح در سالروز میلاد بانوی آب و آینه عنوان کرد.

این آیین به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان و پایگاه مقاومت شهید چمران برگزار می شود.