جشن سایه مهر در خانه سالمندان سرای نور

  • ۲۶ بهمن ۱۴۰۱
  • ۲۷ بازدید

به مناسبت گرامیداشت روز پدر و میلاد امام علی”ع” برگزار شد؛

جشن سایه مهر در خانه سالمندان سرای نور

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: جشن سایه مهر در راستای ادای احترام به مقام شامخ پدران سالخورده و ایجاد روزی مفرح و شاد در سرای سالمندان سرای نور سمنان برگزار شد.

امیر نجم در ادامه عنوان کرد: به مناسبت فرا رسیدن ۱۳ رجب میلاد امام علی (ع) و گرامیداشت روز پدر جمعی از همکاران سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برای تبریک روز پدر به سالمندان سرای نور رفتند و این روز آسمانی را به پدران گرانقدر تبریک گفتند.

وی خاطرنشان کرد: در این روز باشکوه ، هنرمندانی با اجرای برنامه‌های شاد و متنوع ، لبخند شادی را بر چهره پدران سالخورده سمنانی نشاندند.

نجم افزود: اجرای موسیقی زنده، برگزاری آیین نمایشی، مولودی خوانی از برنامه های جشن میلاد مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام در مرکز سالمندان سرای نور بود.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در پایان اظهار کرد: با توجه به مشكلات و شرايط خاص جسماني و روحي سالمندان، ضرورت توجه به مساله نشاط، شادي و تفريحات سالم براي سالمندان بیش از حد احساس مي‌شود لذا برپايي اين قبيل برنامه ها در تقويت روحيه شادی، افزايش نشاط،آسایش روانی سالمندان ، ایجاد همبستگی اجتماعی و افزایش انگیزه و روحیه امید به زندگی و در نتيجه ارتقاء كيفيت زندگي سالمندان تاثير بسزايي دارد.