جشن دختران شهر اخلاق”نگین کویر”

  • ۱۷ خرداد ۱۴۰۱
  • ۱۱۴ بازدید

همزمان با آغاز دهه کرامت و روز دختر برگزار می شود؛

جشن دختران شهر اخلاق”نگین کویر”

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری جشن دختران شهر اخلاق”نگین کویر”به مناسبت میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر در سمنان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، امیر نجم ضمن تبریک میلاد پربرکت حضرت فاطمه معصومه(س) اظهار داشت: این قرار دخترانه به مناسبت میلاد با سعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه (س)که روز دختر نامگذاری شده است در قالب جشن فرهنگی تدارک دیده شده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این جشن بزرگ فردا چهارشنبه ۱۱ خرداد ماه ساعت ۱۷:۰۰ در سالن هلال احمر سمنان برگزار می شود، تصریح کرد: اجرای برنامه های هنری،استند آپ، اجرای گروه دختران آفتاب”عصر جدید”و حضور خواننده جوان حاجی عیدی از برنامه های پیش بینی شده این جشن و دورهمی دخترانه است.

نجم در ادامه هدف از برگزاری این مراسم را افزایش نشاط و پویایی اجتماعی، تکریم و بزرگداشت شخصیت والای حضرت فاطمه معصومه(س) و معرفی الگوی مناسب به دختران بمنظور ارتقای سطح بینش و بصیرت آنها در خصوص حفظ حرمت عفاف و حجاب عنوان کرد.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در پایان خاطرنشان کرد:این جشن به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، جمعیت هلال احمر استان سمنان و تشکل ای مردمی دختران و بانوان سمنان برپا می شود و حضور همه دختران شهر اخلاق زینت افزای این جشن بزرگ است.