جشن بزرگ میثاق علوی

  • ۲ مرداد ۱۴۰۱
  • ۱۲۷ بازدید

به مناسبت گرامیداشت عید کمال دین و هنگامه اعلان وصایت و ولایت امیرالمومنین”ع”‌ در سمنان برگزار می شود؛

جشن بزرگ میثاق علوی

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری جشن بزرگ عید غدیر خم تحت عنوان “میثاق علوی” در سمنان خبر داد.

امیر نجم با بیان اینکه این جشن به مناسبت فرا رسیدن عید بزرگ غدیر خم و گرامیداشت دهه ولایت در سمنان با رویکرد ایجاد نشاط اجتماعی در شهر سمنان تدارک دیده شده است، اظهار داشت: جشن بزرگ میثاق علوی شنبه ۲۵ تیر ماه ساعت ۲۱ در شهرک بهارستان(خودساز) برگزار می شود.

وی با تاکید بر اینکه این جشن همراه با برنامه های متعدد و متنوعی است، اظهار کرد: حضور خواننده برتر مهدی اسکندری،هنرنمایی طنزپردازان مرتضی اسماعیلی و محمد طاهرخانی اجرای مسابقه و برپایی برنامه های شاد موسیقی از جمله برنامه های پیش بینی شده در این جشن می باشد.

نجم با بیان اینکه غم و شادی باید در کنار یکدیگر قرار گیرند،افزود: عید غدیر خم عید همه مسلمانان است و همه باید برای تبیین ارزش های این روز بزرگ تلاش کنند.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان ضمن دعوت از تمامی شهروندان سمنانی برای حضور در این جشن ادامه داد: این برنامه به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و شورای محله اسلامی بهارستان برگزار می شود .