جشن بزرگ دهه کرامت با حضور خدام حرم مطهر رضوی در سمنان برگزار شد

  • ۱۹ خرداد ۱۴۰۱
  • ۵۷۵ بازدید

به مناسبت گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)؛

جشن بزرگ دهه کرامت با حضور خدام حرم مطهر رضوی در سمنان برگزار شد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: جشن بزرگ دهه کرامت به مناسبت گرامیداشت میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) و هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) با حضور پرشور مردم برگزار شد و خانواده ها لحظات شاد و مهیجی را در این جشن سپری کردند.

وی با اشاره به اینکه این آیین با حضور خدام حرم مطهر رضوی برگزار شد، تصریح کرد: برنامه های هنری شامل حضور هنرمندان برجسته کشوری و اجرای مجری توانمند کشوری روزبه رحیمی با حضور بازیگران کودک شبکه دو سیما(یه قل دو قل) لحظاتی شاد برای مردم شهر اخلاق در این آیین رقم خورد.

نجم با بیان اینکه جشن بزرگ دهه کرامت شانزدهم خرداد ماه در پارکینگ آستان مقدس امامزادگان علویان برگزار شد؛ خاطر نشان کرد؛ افزایش نشاط و پویایی اجتماعی از سیاست های سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان می باشد.

امیر نجم با اشاره به اهمیت برگزاری مراسم وجشن ها در اعیاد مختلف، تصریح کرد: این آیین با هدف ایجاد شور ونشاط اجتماعی، ای برکت معنوی و ترویج فرهنگ و سیره اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در بین اقشار مختلف مردم به خصوص نسل جوان برگزار شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: این آیین به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان ، زیر سایه خورشید، اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان و پایگاه مقاومت بسیج شهید عباس دانشگر برگزار شد.