جشن”پدر آینه صبر و شکیبایی” در محل سالمندان خانه مهر

  • ۲۶ بهمن ۱۴۰۱
  • ۵۷ بازدید

به مناسبت گرامیداشت روز پدر برگزار شد

جشن”پدر آینه صبر و شکیبایی” در محل سالمندان خانه مهر

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: جشن “پدر آینه صبر و شکیبایی” به پاس قدردانی از مقام شامخ و زحمات پدران در راستای گرامیداشت ایجاد روزی مفرح و شاد پنج شنبه بیستم بهمن ماه در محل سالمندان خانه مهر سمنان برگزار شد.

امیر نجم در ادامه اظهار داشت: این جشن که به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برگزار شد، شادی و نشاط را با برگزاری اجرای نمایش، موسیقی و شعر خوانی به پدران گرانقدر تحت پوشش این مرکز ارزانی داشت و یک روز به یاد ماندنی را برای آنان ثبت کردد.

وی با اشاره به اینکه رسیدگی به دغدغه سالمندان و حفظ سلامت جسمی و روحی آنان از وظایف مدیریت شهری است، افزود: این سازمان در همینه راستا بازدید و عیادت از سالمندان و اجرای برنامه های فرهنگی و ورزشی را در دستور کار خود قرار داده که مورد استقبال سالمندان و مددجویان این مرکز قرار گرفت.

🟣گفتنی است این برنامه با هدف تقویت روحیه شادی، نشاط ،آسایش روانی سالمندان ، ایجاد همبستگی اجتماعی و افزایش انگیزه و روحیه امید به زندگی در بین آنان در ایام بهمن ماه سال ۱۴۰۱ در محل خانه مهر سمنان برگزار گردید.