جشنواره بزرگ ورزشی با عنوان نشاط خانوادگی

  • ۱۳ بهمن ۱۳۹۸
  • ۷۸۸ بازدید

در دهه مبارک فجر برگزار می شود؛

جشنواره بزرگ ورزشی با عنوان نشاط خانوادگی

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: جشنواره بزرگ ورزشی با عنوان نشاط خانوادگی از جمله برنامه هایی است که برای دهه مبارک فجر در نظر گرفته شده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، عباس بابایی با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای فعالیت های ورزشی در دهه فجر عنوان کرد: این جشنواره از دوشنبه ۱۴ لغایت ۲۱ بهمن ماه ساعت ۱۸ الی ۲۱ در سالن وحدت واقع در بلوار ۱۷ شهریور در راستای نهادینه کردن فرهنگ ورزش بین خانواده‌ها برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه سازمان در نظر دارد با ایجاد فضایی با نشاط با هم بودن و همبستگی را میان خانواده ها تقویت کند، تصریح کرد: در این جشنواره برنامه های متنوع فرهنگی ورزشی شامل آموزش رشته های ورزشی، مشاوره و استعدادیابی آموزش ارتقای سطح سلامت و اصلاح سبک زندگی، نمایش تجهیزات ورزشی ایستگاه کنترل سلامتی ورزش خانوادگی ، ورزش کودکان، ورزش الکترونیک ، ورزش جانبازان و معلولین و بازی های بومی و محلی اجراء می شود.

بابایی هدف از برگزاری این جشنواره را ایجاد نشاط و شادابی، حفظ آمادگی جسمانی، افزایش توان روحی و ترویج فرهنگ ورزش همگانی، ایجاد مودت و دوستی و ارتقای سطح سلامت عنوان کرد.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در پایان اعلام کرد: این جشنواره با مشارکت اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، هیئت های ورزشی شهرستان سمنان و ….. برگزار می شود.