جشنواره بزرگ فرهنگی ورزشی ویژه بانوان محله جهادیه

  • ۲۶ آبان ۱۴۰۱
  • ۹۳ بازدید

سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان برگزار می کند

جشنواره بزرگ فرهنگی ورزشی ویژه بانوان محله جهادیه

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری جشنواره بزرگ فرهنگی ورزشی ویژه بانوان محله جهادیه در سمنان خبر داد.

امیر نجم در ادامه با بیان اینکه این برنامه فرهنگی ورزشی در محلات به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج تدارک دیده شده است، یادآور شد: این جشنواره جمعه بیست و هفتم آبان ماه ساعت ۱۵:۰۰ در بوستان جهادیه، سالن صالحین جهادیه برگزار می شود.

وی برگزاری برنامه های شاد و مفرح شامل اجرای مسابقه، ایستگاه های ورزشی و موسیقی از دیگر ابعاد این جشنواره عنوان کرد و افزود: این برنامه به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان وبا مشارکت تربیت بدنی سپاه شهرستان سمنان، انجمن ورزش همگانی کارگران شهرستان سمنان، هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان و بسیج جامعه زنان سپاه ناحیه سمنان برگزار می شود.

نجم با اشاره به اینکه برگزاری برنامه های ورزش همگانی در محله های مختلف شهر تداوم خواهد داشت ، خاطرنشان کرد: ورزش به عنوان یکی از رفتارهای اجتماعی نه تنها تقویت کننده جسم و روح هر فرد است بلکه در تحکیم روابط اجتماعی و در مدیریت احساسات و هیجان‌های رفتاری کمک شایسته‌ای به انسان‌ها می‌کند.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با تاکید بر اینکه حرکت و تلاش یکی از ویژگی های حیات انسان دارای انگیزه و عاملی برای رشد سلامت و نشاط اوست، تصریح کرد: انسان های نیازمند حرکت، ناگزیر به تلاش و کوشش هستند وعدم تحرک ، نه تنها موجب توقف رشد بلکه افسردگی روحی، بروز رفتارهای ناهنجار و از دست رفتن شور و نشاط زندگی می گردد و در این میان توجه به ورزش و سلامت بانوان در راستای تقویت بنیان خانواده از اهمیت بسیار بسزایی برخوردار است.