جدا شدن تانکر تریلر حامل گاز مایع در کیلومتر ۳۰ جاده سمنان به دامغان با حضور به موقع آتش‌نشانان سمنانی امدادرسانی شد

  • ۸ بهمن ۱۳۹۹
  • ۴۹۰ بازدید

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان خبر داد؛

جدا شدن تانکر تریلر حامل گاز مایع در کیلومتر ۳۰ جاده سمنان به دامغان با حضور به موقع آتش‌نشانان سمنانی امدادرسانی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی سمنان جدا شدن و فرار تانکر( حامل گاز مایع) یک دستگاه تریلی در جاده سمنان به دامغان با امدادرسانی آتش‌نشانان سمنانی همراه شد.

رئیس سازمان آتش نشانی سمنان از اعزام ۲ دستگاه خودرو و ۵ نفر آتش نشان از ایستگاههای شماره سه ( شهرک صنعتی) و شماره پنج سازمان آتش‌نشانی برای امداد رسانی این حادثه خبر داد و گفت: این حادثه درساعت ۹:۰۷ صبح روز گذشته به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی سمنان اطلاع داده شد.

سعید اسمعیل پور در ادامه گفت: با تماس خودروهای عبوری مبنی بر جداشدن تانکر گاز مایع یک دستگاه تریلی به آدرس کیلومتر ۳۰ جاده سمنان به دامغان ستاد فرماندهی سریعا نیروهای آتش نشانی ایستگاه شماره ۳و ۵ را همزمان به محل اعزام کرد.

وی در ادامه عنوان کرد : آتش نشانان بلافاصله پس از رسیدن مشاهده کردند که تانکر یک دستگاه تریلی( حمل گاز مایع ) بنا به دلایل نامعلومی از قسمت ریش تریلر جدا شده و بعد از کشیده شدن ۶۰,۷۰ متری بر روی آسفالت جاده ، خوشبختانه با شیب ملایم در گوشه ای از جاده متوقف شده است .

رییس سازمان آتش نشانی سمنان در ادامه گفت :به دلیل کشیده شدن و ضربه های متعدد و برخورد با زمین با توجه به سوپاپ نشانه‌هایی از نشت گاز وجود داشت ، که خوشبختانه به دلیل برودت هوا و اقدام به موقع آتش نشان و استفاده از آب و کف های آتش نشانی سریعا مخزن را خنک کرده تا از وقوع فاجعه جلوگیری بعمل آید و در ادامه با هماهنگی پلیس راهور و جرثقیل سنیگن تانکر با احتیاط به پارکینگ انتقال یافت

اسمعیل پور در پایان به رانندگان عزیز توصیه کرد : در جاده ها با سرعت مطمئنه رانندگی کنند بخصوص در این فصل که هوا بارانی و جاده ها لغزنده است ، با فاصله مطمئن و هوشیاری کامل رانندگی کرده تا از بروز حوادث اینچنینی جلوگیری بعمل آید.