جاده شهرک بیست هکتاری بازیافت آسفالت شد

  • ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
  • ۷۷۶ بازدید

مدیر عامل سازمان سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان :

جاده شهرک بیست هکتاری بازیافت آسفالت شد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از اتمام عملیات آسفالت ریزی جاده شهرک بیست هکتاری بازیافت خبر داد.

حمیدرضا پیوندی گفت: عملیات زیرسازی جاده ورودی شهرک جهت آسفالت ریزی با یک دستگاه کامیون آبپاش و لودر و یک دستگاه قلتک از ۱۲ بهمن سال گذشته آغاز و سپس در سال جدید با اجرای عملیات آسفالت ریزی در فاز اول به طول ۲۰۰۰ متر و عرض ۶ متر و در فاز دوم بطول ۲۲۰۰ متر در عرض ۶ متر انجام و با اعتباری بالغ بر ۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال معادل پانصد میلیون تومان در روز گذشته بصورت کامل اتمام یافت .

وی ادامه داد: هدف از اجرای این عملیات عمرانی حفظ سلامت و جلب رضایت انبارداران به جهت تردد روان و سهولت رفت و آمد خودروهای حمل پسماند خشک و ضایعات در این مسیر در تمامی فصلهای سال می باشد .

پیوندی در خصوص انتقال صنوف مزاحم و انبارداران به شهرک بازیافت اشاره کرد: در روزهای گذشته از سوی سازمان مدیریت پسماند با همکاری نماینده اداره اماکن و ستاد ساماندهی مشاغل شهری و نیروی انتظامی ۲ واحد صنفی متخلف که قبلا پلمب شده بودند و بعلت عدم تمکین و تخلیه در مهلت قانونی دوباره پلمب شده اند. و طرح ساماندهی انبارهای ضایعاتی همچنان ادامه دارد و به مالکینی که به آنها مهلت قانونی داده شده است تاکید می شود نسبت به جمع آوری انبارهای خود اقدام نمایند در غیر اینصورت واحد صنفی آنها پلمب می شود.

این مقام مسئول در پایان ضمن قدردانی از همکاری های شایسته سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری سمنان، خاطر نشان کرد: فاز دوم شهرک بازیافت سمنان در حال انجام است، که در ماههای آینده نزدیک عملیات فراخوان برای متقاضیان مجموعه منتشر می شود و واجدان شرایط می توانند طبق مجوزهای صنفی در این شهرک فعالیت کنند و در پایان متقاضیان می توانند جهت دریافت غرفه و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۳۳۷۴۶۰۰ -۳۳۳۷۴۵۶۱ داخلی ۲۵ تماس حاصل نمایند یا به آدرس میدان استاندارد ،بلوار سفیرامید ،جنب پمپ بنزین پیوندی شماره ۲ مراجعه کنند.