ثبت ۴۵۰ پرونده سلامت کارکنان شهرداری سمنان

  • ۱۶ تیر ۱۴۰۰
  • ۲۸۲ بازدید

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان عنوان کرد:

ثبت ۴۵۰ پرونده سلامت کارکنان شهرداری سمنان

حفظ سلامت و پیشگیری از بیماری؛ از اهداف اصلی پرونده سلامت کارکنان ؛ ثبت ۴۵۰ پرونده سلامت کارکنان شهرداری سمنان

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان از ثبت ۴۵۰ پرونده سلامت پرسنل شهرداری خبر داد و گفت: از حدود هزار پرسنل شهرداری تا کنون برای ۴۵۰ پرسنل، غربالگری سلامت انجام شده است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،علیرضا شربتدار معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان، هدف اصلی از تشکیل پرونده سلامت کارکنان را حفظ سلامت و پیشگیری از بیماری برای آنان دانست و اظهار داشت: شهرداری متولی سلامت و بهداشت نیست ولی رویکرد و نگاه اصلی ، تنها کمک به سلامت پرسنل است.

شربتدار در ادامه افزود: از اقداماتی که تا کنون در راستای تشکیل پرونده سلامت پرسنل شهرداری انجام گرفته است، می توان به غربالگری و انجام آزمایش های پایه برای بررسی سلامت عملکرد قلب، پایش فشار خون، قند خون و انجام آزمایشات کرونا اشاره کرد.

معاون شهردار سمنان گفت: تا کنون برای ۴۵۰ نفر از پرسنل شهرداری پرونده سلامت تشکیل و غربالگری سلامت انجام شده است.

وی با اشاره به خدمات حوزه سلامت و مشاوره کارکنان گفت : با گذشت یکسال از فعالیت مرکز سلامت و مشاوره کارکنان شهرداری سمنان ، این مرکز توانسته خدمات مناسبی را برای پرسنل فراهم نماید . انعقاد قرارداد همکاری با پزشکان متخصص و مراکز درمانی و کلینیک های تخصصی ، انعقاد قرارداد با کلینیک امام رضا(ع) نیروی انتظامی به عنوان کلینیک معین شهرداری ، انعقاد قرارداد با مشاورین مجرب در حوزه های سلامت روان ، خانواده و تحصیلی فرزندان ، انجام آزمایشات دوره ایی سلامت و غربالگری های دوره ای کرونا برای ۱۲۰۰ نفر از پرسنل از فعالیت های مهم این مرکز محسوب می شود .

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان با بیان اینکه سلامت پرسنل شهرداری در افزايش بهره وري، نقش تعيين کننده اي دارد به راه اندازی کلینیک تخصصی کارکنان به عنوان مهمترین برنامه شهرداری در این حوزه اشاره کرد .