ثبت نام ترم تابستانه مدرسه فوتبال آغاز شد

  • ۱۷ خرداد ۱۴۰۱
  • ۱۱۱ بازدید

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان خبر داد:

ثبت نام ترم تابستانه مدرسه فوتبال آغاز شد

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از آغاز ثبت نام ترم تابستانه مدرسه فوتبال باشگاه فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان به فوتبال آموزان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، امیر نجم با اشاره به اینکه مدرسه فوتبال باشگاه فرهنگی ورزشی سمنان جهت تداوم آموزش و استعداد یابی در کلیه سطوح ، جهت کلاس های ترم تابستان برگزار نی شود، اظهار داشت:متقاضیان واجدالشرایط در رده های سنی ۶ تا ۸ سال،۸ تا ۱۰ سال،۱۰ تا ۱۲ سال و ۱۲ تا ۱۴ سال می توانند جهت ثبت نام در ترم تابستان شرکت کنند.

وی در ادامه افزود: علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر تا چهارشنبه ۲۵ خرداد فرصت دارند به باشگاه شهرداری سمنان واقع در بلوار قدس ،سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۹۳۷۸۱۳۷۷۸۰ تماس حاصل فرمایند.

نجم تصریح کرد: بدون شک فوتبال هر کشوری، توجه به مدارس فوتبال و برگزاری جشنواره با حضور فوتبال آموزان است بنابراین هرکاری در این خصوص انجام گیرد مناسب است و باید گسترش یابد.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در پایان خاطر نشان کرد: هدف از برگزاری مدارس فوتبال مسابقه بین مدارس نیست و فقط ایجاد نشاط و سلامتی و همچنین شناسایی نونهالان مستعد است.