تیم صنعت فرش حداد اصفهان بر تیم سپاهان شهرداری سمنان غلبه کرد

  • ۵ مرداد ۱۴۰۰
  • ۵۴۴ بازدید

در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ساحلی؛

تیم صنعت فرش حداد اصفهان بر تیم سپاهان شهرداری سمنان غلبه کرد

در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور سپاهان شهرداری سمنان مهمان صنعت فرش حداد اصفهان بود این بازی در ورزشگاه مردآباد یزد برگزار شد.

بازیکنان مهدی شریفی که در بازی گذشته بارها و بارها دروازه حریف خود را باز کرده بودند با روحیه مناسب پای به این دیدار گذاشتند اما فرش حداد با ارائه یک تاکتیک دفاعی در مقابل موتور گلزنی بازیکنان سپاهان شهرداری ایستاد .

در این بازی ضربات پایانی بازیکنان سپاهان شهرداری بیش از ۵ بار به تیر دروازه خورد با این تیر دروازه بود که ناجی فرش حداد اصفهان بود.

در یک صحنه توپ صددرصد گل توسط بازیکن فرش حداد ، سعید پیرامون با دست از دروازه بیرون آورده شد و علیرغم اخراج پیرامون یک ضربه پنالتی به بازیکنان سپاهان شهرداری رسید ضربه پنالتی اسحاق مطهری نژاد از کنار دروازه به بیرون رفت و پنالتی به گل تبدیل نشد.

علی رغم تمامی قابلیت های تک تک بازیکنان سپاهان شهرداری سمنان در دقایق پایانی تایم سوم یک توپ با خوش شانسی اصفهانی‌ها از خط دروازه سپاهان شهرداری گذشت .

در پایان سه تایم جنگندگی بازیکنان سپاهان شهرداری نتیجه ای حاصل نشد و این تیم با نتیجه یک بر صفر بازی را به حریف خود واگذار کرد.

سپاهان شهرداری سمنان در هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور میزبان پارس جنوبی جم خواهد بود.