تکمیل پروژه های ناتمام از اولویت‌های بودجه ۱۴۰۱ شهرداری سمنان است

  • ۴ بهمن ۱۴۰۰
  • ۱۲۰ بازدید

شهردار سمنان در گفتگو با خبرنگاران،گفت:

تکمیل پروژه های ناتمام از اولویت‌های بودجه ۱۴۰۱ شهرداری سمنان است

شهردار سمنان از ارائه بودجه ۱۴۰۱ شهرداری سمنان به شورای اسلامی شهر در تاریخ مقرر اشاره کرد و گفت: توسعه عمرانی شهر و تکمیل پروژه های ناتمام از اولویت های اساسی شهرداری است .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،سید علی مرتضی نژاد در گفتگو با خبرنگاران با تشریح اولویت‌های بودجه سال آینده شهرداری، گفت: توسعه عمرانی شهر و تکمیل پروژه های ناتمام و بویژه تکمیل زیرساخت‌ها از اولویت های اساسی شهرداری است .

مرتضی نژاد تکمیل کردن پروژه های فاضلاب شهری ، تقاطع غیرهمسطح امام حسن (ع) ، روزیه و پل های خیرآباد و حسن آباد را مهمترین پروژه های عمرانی سال آینده بیان کرد و افزود : با توجه به افزایش هزینه‌های جاری که عمدتا متوجه افزایش نرخ حقوق و دستمزد و دیگر اقلام ضروری در کشور است، تلاش شده تا فعالیت های فرهنگی در کنار فعالیت های عمرانی نیز از برنامه های مهم شهرداری باشد .

وی با اشاره به تدوین بودجه بصورت محله محوری و وجود ۷ ناحیه شهری اظهار داشت : هوشمندسازی شهر و پیاده‌سازی کامل فرآیندهای شهرداری الکترونیک ، انجام پروژه های کوچک مقیاس در سطح محله ها با استفاده از توانایی های نواحی ، مشارکت در تکمیل باغ موزه دفاع مقدس و بازآفرینی بافت های فرسوده و ناکارآمد از دیگر محورهای بودجه ۱۴۰۱ است .

شهردار سمنان خاطرنشان کرد : در نه ماهه سال جاری ۴۰ درصد بودجه ۱۴۰۰ محقق شده و امیدواریم تا پایان سال با افزایش پرداختی های عوارض توسط شهروندان و دیگر فعالیت های درآمدی ، بیش از ۷۰ درصد بودجه امسال محقق شود .