تولید مجموعه رادیویی فرزند بالنده در رادیو شهر شهرداری سمنان کلید خورد

  • ۲۶ تیر ۱۳۹۹
  • ۲۳۲۰ بازدید

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان؛

تولید مجموعه رادیویی فرزند بالنده در رادیو شهر شهرداری سمنان کلید خورد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان این مجموعه در خصوص رفتار شناسی کودکان و روش فرزند پروری و ارتباط مفید با کودکان و نوجوانان با همکاری سرکار خانم دکتر محرابی پری دکترای روانشناسی تربیتی ، مدیر کلینیک بامداد و اداره شهر دوستدار کودک به تهیه کنندگی و اجرای فرشاد صالحیان و مهدیس ترابی تهیه و تولید می‌شود.

دکتر محرابی در گفتگو با رادیو شهر در خصوص فرزند بالنده گفت فرزند بالنده فرزندی که از مهارت های خاصی برخوردار است و در محیط جامعه می تواند رابطه خوبی برقرار نماید و با مشکلاتی که با آن مواجه می شود بتواند بهترین راه حل را انتخاب کند و رابطه دوستانه خوبی با پدر و مادر داشته باشد .
وی افزود خانواده ها با مطالعه بیشتر می توانند ارتباط بهتری با فرزندان داشته باشند تمام مشکلاتی که یک فرد در بزرگسالی با آن مواجه است از ارتباط مستقیم با رفتار والدین در کودکی با آنها سرچشمه می گیرد .

مدیر کلینیک بامداد بیان کرد رادیو شهر بستری مناسب برای افراد موثر در تمام زمینه ها است که می توانند در ارتقای فرهنگ شهروندی و دیگر مسائل به شهروندان کمک لازم را انجام دهند در این مجموعه سعی کرده ایم از زمان بارداری تا نوجوانی تمام مسائل تربیتی و فرزند پروری را به شهروندان آموزش دهیم.

شهروندان عزیز می توانند این مطالب را در رسانه مجازی رادیو شهر و یا با مراجعه به سامانه شهر دوستدار کودک به نشانی www.koodak.semnan.ir دریافت نمایند .