توسعه ورزش همگانی زمینه ساز گسترش ورزش قهرمانی

  • ۱۴ شهریور ۱۴۰۱
  • ۹۲ بازدید

شهردار سمنان گفت:

توسعه ورزش همگانی زمینه ساز گسترش ورزش قهرمانی

شهردار سمنان گفت : توسعه ورزش همگانی باعث گسترش ورزش قهرمانی می شود.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ،سید علی مرتضی نژاد شهردار سمنان در گفتگو با ایمنا در حاشیه اختتامیه مسابقات فوتسال کارکنان دولت شهرستان سمنان که پنجشنبه شب برگزار شد گفت : برگزاری مسابقات فوتسال کارکنان دولت ، فرصت مناسبی را بوجود آورد تا در دوران پسا کرونا ، بتوان روحیه بازی های تیمی ، نشاط و شادابی را در بین کارکنان بوجود آورد و برگزاری ورزش های قهرمانی را نیز شاهد بود .

مرتضی نژاد ادامه داد : با برنامه ریزی مناسب در جهت ارتقاء فرهنگ ورزش همگانی، می توان ، توسعه ورزش قهرمانی را سبب شد .

وی گفت : یکی از راهبردهای توسعه ورزش همگانی ، توجه خاص به فضای بازی و ورزش در بوستان هاست بطوریکه در ۸۲ بوستان شهر ست های ورزشی وجود داشته و برنامه ها و همایش های ورزشی در بوستان ها اجرا می شود .

وی به برگزاری برنامه های کوهپیمایی ویژه خانواده ها اشاره کرد و گفت : تاکنون ۴ برنامه کوه گشت برای خانواده های سمنانی برگزار شده که راهکاری کم هزینه در ارتقای سطح سلامت آنان محسوب می شود .

شهردار سمنان خاطرنشان کرد : یکی از الویت های دوره ششم مدیریت شهری توسعه ورزش همگانی است چرا که این توسعه می‌تواند راهی برای رسیدن به ورزش قهرمانی باشد.

به گزارش ایمنا، مسابقات فوتسال کارکنان دولت شهرستان سمنان با حضور ۱۶ تیم در قالب ۴ گروه و بصورت دوره ای در هفته دولت برگزار شد .