توزیع لباس گرم و پک بهداشتی در بین پاکبانان سمنانی

  • ۲۰ آبان ۱۴۰۰
  • ۳۳۴ بازدید

واحد خدمات شهری سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان خبر داد:

توزیع لباس گرم و پک بهداشتی در بین پاکبانان سمنانی

واحد خدمات شهری سازمان مدیریت پسماند از تهیه و خریداری بسته‌های رفاهی ویژه پاکبانان شهر سمنان در آغاز فصل سرما خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ،امید قاسمی مدیر مسئول واحد خدمات شهری به نقل از سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان گفت: با آغاز فصل سرما و شیوع ویروس کرونا تعداد ۲۵۰۰ عدد ماسک ، ۲۰۴ عدد بادگیر و لباس کار، ۲۰۵عدد دستکش،۲۰۵ عدد کفش و ۲۰۵ عدد ژل ضدعفونی کننده جهت ایمن بودن پاکبانها از ویروس کرونا با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال معادل ۱۰۰ میلیون تومان خریداری و بسته بندی و به آنان اهداء شد.

وی توجه به نیروی انسانی، جلب رضایت پاکبانان و شهروندان، پاکیزگی و نظافت عمومی و همچنین محافظت از مردان همیشه در صحنه در مقابله با ویروس کرونا در روزهای سوز و سرما در فصل پاییز و زمستان را از جمله وظایف سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان عنوان کرد.

قاسمی بیان کرد: سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان بصورت هر ۶ ماه برای تعداد ۲۰۴ پاکبان و رانندگانی که در سطح شهر سمنان فعال هستند خریداری و به این عزیزان تحویل داده می شود.

این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: سالانه یک بادگیر و یک جفت کفش هم خریداری و در آغاز فصل پاییز به ۲۰۴ نفر از پاکبانان و رانندگان تحویل داده می شود و توزیع البسه یک مرحله در اردیبهشت ماه سال جاری و مرحله دوم در آبان ماه اجرا شد که سه ناحیه در سه روز متمادی دریافت کردند و این طرح خدماتی رفاهی همه سال اجرا و ادامه خواهد داشت.