تلاش شهرداری منطقه سه در ایجاد نشاط برای شهروندان

  • ۱۱ شهریور ۱۳۹۹
  • ۶۰۳ بازدید

روابط عمومی شهرداری منطقه سه سمنان خبر داد:

تلاش شهرداری منطقه سه در ایجاد نشاط برای شهروندان

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه سه سمنان، در راستای زیباسازی بصری محیط شهری عملیات رنگ آمیزی دیوارهای شهربازی سمینا توسط عوامل خدمات شهری شهرداری منطقه سه در حال اجرا می باشد.

حمیدرضا قدس مدیر شهرداری منطقه سه سمنان با اشاره به اهمیت مقوله زیباسازی شهری اظهار داشت: از جمله اقدامات روحیه بخش و ایجاد محیطی مناسب برای شهروندان، از بین بردن آلودگی های بصری و زیباسازی دیوار های قدیمی می باشد که در همین راستا واحد خدمات شهری منطقه با شناسایی این نقاط و به منظور جلوگیری از فعالیت های دیوارنویسی غیر مجاز، نقاشی و زیباسازی دیوارهای بدمنظر را در دستور کار خود قرار داده است.

قدس در این رابطه گفت: این پروژه با هدف افزایش نشاط اجتماعی در ۲۶ قطعه از دیوار های شهربازی سمینا، با طراحی و نقاشی تخصصی برای کودکان درحال اجرا می باشد که تاکنون ۱۰ قطعه به متراژ تقریبی ۱۲۰ متر مربع تکمیل و مابقی در دست انجام است.

وی هدف از این اقدام را تحقق شعار سمنان شهر دوستدار کودک دانست و افزود: توجه به سلامت روحی شهروندان و به خصوص کودکان و رسیدگی به وضعیت پارک ها و زیبایی بصری محوطه بازی کودکان از اولویت های مدیریت شهری شهرداری منطقه سه می باشد که طراحی و نقاشی این دیوارها در ایجاد نشاط و شادی بین شهروندان و دمیده شدن روح تازه به شهربازی سمینا تاثیر بسزایی داشته است.

مدیر منطقه سه شهرداری سمنان در خاتمه افزود: تلاش ما بر این است تا با استفاده از امکانات موجود و جلوگیری از تکرار و یکنواختی شهر، محیطی شاداب و درخور شهروندان داشته باشیم.