تقویت نشاط شهروندی با اجراي تونل های نوري

  • ۲۰ بهمن ۱۳۹۸
  • ۹۳۰ بازدید

معاون خدمات شهری شهرداری سمنان خبر داد:

تقویت نشاط شهروندی با اجراي تونل های نوري

به منظور زيباسازي منظر شهری و ايجاد فضايي با نشاط، معاونت خدمات شهر شهرداري سمنان طرح تونل های نوری از محل اعتبارات داخلي شهرداري اجرا نموده است .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان جواد نجاریانی گفت : در دنیای مدرن امروز با الهام از هنر نورپردازی و نصب المان ها و فن آوری های جدید می توان گردشگران را برای تماشای جاذبه های شهر فراخواند که این امر باید از طرف سیاست گذاران حوزه مدیریت شهری مورد بررسی و توجه قرار گیرد، زیرا جذب گردشگر از نظر اقتصادی مزایای بسیاری برای شهر در بر خواهد داشت.

نجاریانی افزود : یکی از رویکردهای مدیریت شهری سمنان ارتقاء مبلمان شهری می باشد. یقیناً پروژه هایی که با این هدف برنامه ریزی می گردند می توانند در ایجاد محیطی خلاق و زیبا در جهت نشاط و شادابی مردم نقش بسزایی ایفا کنند، در همین راستا شهرداری سمنان اقدام به طراحی و اجرای تونل های نوری در مناطق مختلف شهر نموده است.

وی اضافه کرد: لازمه طراحی محیطی بهره مندی حداکثری از شاخصه های اقلیمی،فرهنگی و غیره می باشد که می توان آنرا با روش های نوین و نیازهای امروز مردم هماهنگ کرد تا پاسخگوی نیازهای زندگی مدرن و هویت بخشی به محیط زیست شهری باشیم.

شایان ذکر است تونل های نوری در بلوار قدس ، پیاده راه شورای اسلامی شهر ، بلوار قائم (عج) در حال آماده سازی می باشد .