تقدیر هیات امنای مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس سمنان از شهردار سمنان به پاس خدمات ارزنده در جهت پیشبرد برنامه های عمرانی مجموعه پارک موزه دفاع مقدس

  • ۲۵ اسفند ۱۴۰۱
  • ۱۲۱ بازدید

روابط عمومی شهرداری سمنان گزارش داد:

تقدیر هیات امنای مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس سمنان از شهردار سمنان به پاس خدمات ارزنده در جهت پیشبرد برنامه های عمرانی مجموعه پارک موزه دفاع مقدس

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، جلسه هیئت امنای و شورای هماهنگی پارک موزه دفاع مقدس استان به ریاست مهندس هاشمی ، استاندار سمنان در سالن یادگار امام (ره) استانداری برگزار شد.

استاندار سمنان در این نشست با اهدای تقدیرنامه به شهردار سمنان، از شهردار و مجموعه شهرداری سمنان در جهت پیشبرد برنامه های عمرانی مجموعه پارک موزه دفاع مقدس استان تقدیر نمود.

دربخشی از متن این تقدیرنامه آمده است:

از عوامل تعیین کننده در پیروزی دفاع مقدس، تشریک مساعی و به میدان آمدن همدلانه مردم و سازمان های عمومی و خصوصی در کنار نیروهای مسلح تحت ولی امر زمان حضرت امام خمینی (ره) بود.

پس از دوران دفاع مقدس با فرمان خلف صالح ایشان حضرت امام خامنه ای مدظله العالی، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس تشکیل شد تا ضمن حفظ و حراست از گنجینه بی نظیر جهاد مقدس ملت ایران، ارزشهای آن در گستره ایران و جهان انتشار یابد. در این مرحله نیز مشارکت و همدلی مردم و مسئولان و دستگاه ها و نهادها، برنامه ها و فعالیت های مبارکی را رقم زد که بحمدالله همچنان ادامه دارد.

از آنجا که جنابعالی با نگرش تدابیر و تصمیمات جهادی، مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان را از پشتیبانی و حمایت مجموعه شهرداری بهره مند نموده اید، تلاش های ارزشمندتان را ارج نهاده و صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.