تقدير معاون وزير کشور از مديريت شهري سمنان

  • ۲۶ مرداد ۱۳۹۹
  • ۳۷۶ بازدید

با اعطای لوح تقدیر صورت گرفت؛

تقدير معاون وزير کشور از مديريت شهري سمنان

شهرک بیست هکتاری بازیافت شهرداری سمنان چندی قبل با حضور مهدی جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور ، مدیران کل استانداری ، شهردار ، اعضای شورای شهر و مسئولین شهری افتتاح گردید .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مهدی جمالی نژاد ، رییس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور در افتتاح این شهرک ضمن قدردانی از این اقدام شایسته زیست محیطی شهرداری سمنان در اجرای این پروژه بزرگ برای اولین بار درسطح کشور عنوان کرد: باید شهرداری‌های کشور از اقدام شهرداری سمنان در ساخت شهرک بازیافت، الگو برداری نمایند.

جمالی نژاد با ارسال لوح خطاب به سید مسعود سیادتی رییس شورای اسلامی شهر ، سید محمد ناظم رضوی شهردار سمنان و حمیدرضا پیوندی سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از این حرکت ارزنده تقدیر کرد .

در بخشی از این لوح آمده است :

توسعه و پیشرفت ایران اسلامی مرهون تلاش مدیران دلسوز و انسانهای متعهد است که در مسیر آبادانی و ارائه خدمات بهینه به مردم عزمی راسخ دارند و از هیچ کوششی مضایقه نمی کنند .

بدین وسیله از اهتمام و هماهنگی صورت گرفته و نقشی که در ایجاد شهرک بزرگ بازیافت شهرداری سمنان داشته اید ، به مصداق حدیث شریف “من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق ” کمال سپاسگزاری به عمل می آید .

دوام توفیق جنابعالی در ارائه خدمات و ارتقای زیرساخت های شهری را از ایزد منان خواستاریم .