تغییرات مدیریتی شهرداری سمنان در راستای تحول و نوآوری است

  • ۲۸ بهمن ۱۴۰۰
  • ۲۳۶ بازدید

شهردار سمنان :

تغییرات مدیریتی شهرداری سمنان در راستای تحول و نوآوری است

شهردار سمنان تغییرات مدیریتی در شهرداری را بر اساس تحول و نوآوری دانست و گفت : بهترین و اصلی‌ترین سرمایه مدیریت شهری نیروی انسانی آن است.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سید علی مرتضی نژاد شهردار سمنان در بیست و دومین نشست مدیران شهرداری با اشاره به فعالیت های مختلف شهرداری اعم از خدماتی و اجتماعی گفت : بهترین و اصلی‌ترین سرمایه مدیریت شهری نیروی انسانی آن است و تمام تلاش ما این است که بتوانیم مدیران شایسته‌ای را برای شهرداری انتخاب کنیم که با روحیه جهادی ، شجاع ، خلاق و اتکا به دانش و تخصص و کسب تجارب دیگران ، بتوانند خدمت‌گذار خوبی برای شهروندان باشند.

مرتضی نژاد با تقدیر از مدیران سابق هر یک از مسئولیت‌های اجرایی، تغییرات مدیریتی در شهرداری سمنان را بر اساس تحول و نوآوری دانست و افزود : تقویت همدلی و هماهنگی و بهره‌گیری از تخصص و تجربه‌های اجرایی مورد تاکید جدی اینجانب است .

شهردار سمنان با تاکید بر لزوم انجام بازدیدهای دوره ای مدیران از سازمان ، انبارها و کل مجموعه شهرداری ، اظهار داشت: با انجام این بازدیدها ، مدیریت پویا در سازمان شکل گرفته و ضمن برقراری صرفه جویی ، ارتباطات سازمانی و بهره وری سازمانی هم تقویت می شود .