تصادف و آتش سوزی پراید بعد از برخورد با جدول کنار خیابان

  • ۱۵ تیر ۱۴۰۰
  • ۱۸۳ بازدید

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان خبر داد:

تصادف و آتش سوزی پراید بعد از برخورد با جدول کنار خیابان

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری سمنان از اعزام ۲دستگاه خودرو و ۵نفر آتش نشان از ایستگاه شماره یک سازمان آتش نشانی برای امداد رسانی این حادثه خبر داد و گفت: این حادثه در ساعت ۴۰ دقیقه بامداد امروز ۱۴۰۰/۴/۱۵رخ داد.

اسمعیل پور در این باره گفت: با تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ مبنی بر برخورد شدید خودرو پراید به آدرس بلوار ۱۷ شهریور نرسیده به میدان امام حسین ، ستاد فرماندهی سریعا نیروهای آتش نشانی ایستگاه یک را به محل اعزام کرد.

وی در ادامه بیان کرد: آتش نشانان بلافاصله پس از رسیدن مشاهده کردند که خودروی پراید بنا به دلایل نامعلومی با شدت به جدول کنار خیابان برخورد کرده و همزمان طعمه حریق شده بود که دو نفر از پنج سرنشین این خودرو دچار مصدومیت شده بودند . که آتش نشانان بلافاصله با رعایت نکات ایمنی محل حادثه و خودرو را ایمن کرده و مشغول عملیات امدادرسانی شدند.

ایشان در پایان یادآور شد : خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته ولی به گفته حاضرین در محل ۵ سرنشین این خودرو همگی نوجوان بوده و متاسفانه سه نفر از این عزیزان بعد از برخورد و … از محل متواری شدند. و دو نفر که نوجوان ۱۶ و ۱۷ ساله بودند دچار مصدومیت شدند که پس از امدادرسانی تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل شدند.