تصادف شدید دو خودرو پژو ۲۰۶ و هیوندا در بلوار ولیعصر (عج) توسط آتش نشانان سمنانی امدادرسانی شد

  • ۱۲ تیر ۱۳۹۹
  • ۱۴۶۴ بازدید

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شهرداری سمنان:

تصادف شدید دو خودرو پژو ۲۰۶ و هیوندا در بلوار ولیعصر (عج) توسط آتش نشانان سمنانی امدادرسانی شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان و به نقل از روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی، رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری سمنان از اعزام ۲ دستگاه خودرو و ۵ نفر آتش نشان از ایستگاه مرکزی ( شماره یک ) سازمان آتش نشانی برای امداد رسانی این حادثه خبر داد و گفت: این حادثه در ساعت ۸:۳۱ امروز ۹۹/۴/۱۱ رخ داد.

اسمعیل پور ، رئیس سازمان آتش نشانی در این باره گفت: با تماس خودروهای عبوری مبنی بر تصادف خودرو هیوندا با پژو ۲۰۶ به آدرس فوق ، ستاد فرماندهی سریعا نیروهای آتش نشانی ایستگاه یک را به محل اعزام کرد.

رییس سازمان آتش نشانی سمنان در ادامه گفت: آتش نشانان بلافاصله پس از رسیدن مشاهده کردند که خودروی سواری ۲۰۶ با شدت به خودروی سواری هیوندا برخورد کرده و واژگون شده که باعث مصدومیت شدید راننده ۲۰۶ شده است که آتش نشانان بلافاصله با رعایت نکات ایمنی محل را برای خودروهای عبوری ایمن کرده و مشغول عملیات امدادرسانی شدند.

وی در ادامه گفت : خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته ولی مصدومیت راننده پژو ۲۰۶ را که مردی حدوداً ۳۴ ساله بود به همراه داشته است که با تحویل فرد حادثه دیده به عوامل اورژانس حاضر در محل به مراکز درمانی منتقل شد.

اسمعیل پور در پایان به شهروندان توصیه کرد: رعایت سرعت مجاز در شهر و حفظ فاصله با خودروهای عبوری میتواند از بروز حوادث ناگوار جلوگیری کند.