تصادف زنجیره‌ای در گردنه آهوان با دو کشته و چند زخمی

  • ۵ بهمن ۱۳۹۸
  • ۷۳۷ بازدید

روابط عمومی سازمان آتش نشانی خبر داد:

تصادف زنجیره‌ای در گردنه آهوان با دو کشته و چند زخمی

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان و به نقل از روابط عمومی سازمان آتش نشانی سمنان تصادف زنجیره ای در گردنه آهوان ۲ کشته و چند زخمی بر جای گذاشت.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان از اعزام ۳دستگاه خودرو و ۱۰ نفر آتش نشان از ایستگاه شماره یک، سه و پنج سازمان آتش نشانی برای امداد رسانی این حادثه خبر داد.

وی در ادامه افزود: این حادثه درساعت ۱۹:۳۶ دقیقه ۹۸/۱۱/۲ به ستاد فرماندهی آتش نشانی سمنان اطلاع داده شد.

اسمعیل پور ، رئیس سازمان آتش نشانی در این باره گفت: با تماس خودروهای عبوری مبنی بر تصادف زنجیره ای چند خودرو به آدرس فوق ستاد فرماندهی سریعا نیروهای آتش نشانی۳ ایستگاه را همزمان به محل اعزام کرد.

رییس سازمان آتش نشانی سمنان در ادامه تصریح کرد: آتش نشانان بلافاصله پس از رسیدن مشاهده کردند که چند خودروی سمند ، پژو ۴۰۵، کامیونت خاور و تریلی با هم برخورد کردند و صحنه دلخراشی را رقم زده است که باعث مصدومیت و محبوسی سرنشینان خودروها شده است که آتش نشانان بلافاصله با تجهیزات امداد و نجات ست های هیدرولیکی مصدومان را رهاسازی و امداد رسانی کرده و تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند .

وی در ادامه عنوان کرد: متاسفانه در این حادثه ۲ نفر کشته و چند نفر مصدوم شدند.

اسمعیل پور در پایان به رانندگان عزیز توصیه کرد : با توجه به شرایط جوی این روزهای کشور در جاده ها با سرعت مطمئنه رانندگی کنند و فاصله خود را با خودروهای جلویی رعایت کرده و با همراه داشتن تجهیزاتی ، از جمله زنجیر چرخ در جاده ها تردد کنند تا از بروز حوادث اینچنینی جلوگیری بعمل آید.