تصادف دو دستگاه تریلی در گردنه آهوان که با امدادرسانی آتش‌نشانان سمنانی همراه شد

  • ۱۵ آذر ۱۳۹۹
  • ۱۰۶۷ بازدید

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی سمنان تصادف دو دستگاه تریلی در گردنه آهوان با امدادرسانی آتش‌نشانان سمنانی همراه شد.

رییس سازمان آتش نشانی سمنان از اعزام ۱ دستگاه خودرو و ۲نفر آتش نشان از ایستگاه شماره سه ( شهرک صنعتی) برای امداد رسانی این حادثه خبر داد و گفت: این حادثه درساعت ۱۰ صبح امروز پنجشنبه ۹۹/۹/۱۳ به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی سمنان اطلاع داده شد.

سعید اسمعیل پور در ادامه گفت: با تماس اورژانس سمنان مبنی بر تصادف دو دستگاه تریلی به آدرس کیلومتر ۳۰ جاده سمنان به دامغان ستاد فرماندهی سریعا نیروهای آتش نشانی ایستگاه شماره ۳ را به محل اعزام کرد.

وی در ادامه عنوان کرد : آتش نشانان بلافاصله پس از رسیدن مشاهده کردند که یک دستگاه تریلی( تانکر حمل گاز ) به شدت از روبرو با تریلی دیگری با بار کاشی برخورد کرده و صحنه دلخراشی را رقم زده است که باعث مصدومیت شدید راننده و سرنشینان دو خودرو شده است که آتش نشانان بلافاصله با رعایت نکات ایمنی محل را برای خودروهای عبوری ایمن کرده ومشغول عملیات امدادرسانی شدند.

رییس سازمان آتش نشانی سمنان در ادامه گفت :خوشبختانه تانکر حامل گاز خالی بوده و از فاجعه‌ای بزرگ جلوگیری شد ، این حادثه در لحظه اولیه تلفات جانی نداشته و راننده خودرو ها و کمک راننده که به شدت مصدوم شده بودند امدادرسانی شده و تحویل عوامل اورژانس هوایی حاضر در محل جهت انتقال به مراکز درمانی داده شدند.

اسمعیل پور در پایان به رانندگان عزیز توصیه کرد : در جاده ها با سرعت مطمئنه رانندگی کنند بخصوص در این فصل که هوا بارانی و جاده ها لغزنده است ، با فاصله مطمئن و هوشیاری کامل رانندگی کرده تا از بروز حوادث اینچنینی جلوگیری بعمل آید.