تشکیل قرارگاه‌ فرهنگی _ترویجی در دستور کار شهرداری سمنان

  • ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
  • ۱۳۴ بازدید

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان گفت:

تشکیل قرارگاه‌ فرهنگی _ترویجی در دستور کار شهرداری سمنان

اقدامات فرهنگی در شهرداری، تشکیل قرارگاه‌ فرهنگی _ترویجی در دستور کار این شهرداری قرار دارد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان،قاسم ملکدار معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان در گفتگو با خبرنگار ایمنا گفت : فرهنگ ، بخش اصلی و بسترساز سایر ساختار‌های اجتماعی، سیاسی و اقتصادی در هر سیستمی بوده و ارج نهادن به فعالیت‌های فرهنگی در سازمان ، موجب بهبود عملکرد‌ها و ارتقاء بهره وری منابع انسانی می‌شود.

ملکدار با بیان اینکه ساختارسازی در حوزه فرهنگی اولویت نخست اصلاح ساختار نیروی انسانی به شمار می رود گفت : در راستای ساماندهی اقدامات فرهنگی در شهرداری، تشکیل قرارگاه‌ فرهنگی _ترویجی در دستور کار این شهرداری قرار دارد که متشکل از شورای امر به معروف و نهی از منکر ، شورای عفاف و حجاب ، ستاد اقامه نماز ، کارگروه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و ستاد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرداری می باشد . این قرارگاه دارای کمیته های اجرایی در مناطق و سازمان ها است .

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان استفاده از مناسبتهای فرهنگی و مذهبی موجود را بهترین فرصت جهت بهره برداری در حوزه فرهنگ سازی و جهت دهی به سمت ارتقاء فرهنگی کارکنان دانست و از مدیران سازمان های زیرمجموعه شهرداری و مناطق سه گانه خواست با برنامه ریزی و آماده سازی بستر مناسب زمینه مشارکت هر چه بیشتر کارکنان و علاقمندان را در انجام فعالیت های فرهنگی سازمانی محیا نمایند.