تست کرونا برای ۹۲ انبادار ضایعاتی شهرک بازیافت انجام شد

  • ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
  • ۸۲۵ بازدید

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان مطرح کرد؛

تست کرونا برای ۹۲ انبادار ضایعاتی شهرک بازیافت انجام شد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از انجام تست کرونا برای ۹۲ انباردار ضایعاتی در شهرک بیست هکتاری بازیافت خبر داد.

حمیدرضا پیوندی در تشریح این خبر گفت: با هماهنگی های انجام شده با دانشگاه علوم‌ پزشکی سمنان و‌ مرکز بهداشت تیم پزشکی آزمایشگاه ۱۸ ساعته با حضور در شهرک بازیافت نسبت به انجام‌ تست کرونا برای ۹۲ انباردار ضایعاتی در شهرک بازیافت اقدام کردند.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه حفظ سلامت این نیروهای زحمتکش و جلب رضایت و رفاه حال انبارداران از اهداف این سازمان می باشد بمنظور حفظ بهداشت محیطی و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا این‌ شهرک بمدت سه روز تعطیل می باشد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند در خصوص دیگر اقدامات این سازمان در مقابله با ویروس منحوس کرونا اظهار داشت: ۲۲ عدد بنر با طرحهای متفاوت در خصوص توصیه های بهداشتی مرتبط با کرونا در انبار ضایعات، ایستگاه انتقال موقت ، شهرک بازیافت، ۱۱ غرفه بازیافت و مرکز دفن و یک بنر پرتابلی در خیابان احمدپناهی نصب شد و تمام انبارداران یک مرحله غربالگری را داشته و ضدعفونی خودروهای درحال تردد و انبارها و آهک پاشی نیز روزانه و توزیع ماسک،دستکش و ژل ضدعفونی کننده در دستور کار بوده و تا پایان شکست این ویروس ادامه خواهد داشت.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان گفت: با تعطیلی این شهرک عملیات عمرانی فاز دوم ساخت انبارهای ضایعاتی در شهرک بازیافت در مرحله دیوارکشی و جدولگذاری در فاز دوم همچنان ادامه دارد.

در پایان این مقام مسئول ضمن قدردانی از همکاری دانشگاه علوم پزشکی سمنان و مرکز بهداشت شهرستان سمنان خاطر نشان‌کرد: بمنظور پیشگیری از شیوع کرونا و حفظ سلامت زباله گردها بجهت حفظ بهداشت محیط و جلوگیری از هدر رفتن سرمایه ملی و طلای کثیف از شهروندان تقاضا داریم پسماند خشک را از تر در مبداء تفکیک کرده و پسماند خشک خود را در مخازن آبی رنگ انداخته یا به غرفه های بازیافت تحویل دهند. امید است با مشارکت ، همکاری و همدلی این ویروس خموش را شکست دهیم و شاهد شهری پاکیزه باشیم.