تداوم نائب قهرمانی بانوان کاراته کای شهرداری سمنان

  • ۲۰ بهمن ۱۳۹۸
  • ۵۷۹ بازدید

در پایان مسابقات هفته چهارم سوپر لیگ کاراته زنان کشور ؛

تداوم نائب قهرمانی بانوان کاراته کای شهرداری سمنان

در هفته چهارم رقابت های سوپر لیگ کاراته زنان کشور شهرداری سمنان بر سکوی دوم سوپر لیگ کاراته زنان ایستادند .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از تداوم نائب قهرمانی تیم شهرداری سمنان در رقابت های سوپر لیگ کاراته زنان کشور خبر داد.

عباس بابایی در ادامه با بیان اینکه این رقابت ها با حضور تیم های دانشگاه آزاد اسلامی، شهرداری سمنان، تیم آرتانا، پیام ارتباطات، هیات کاراته مازندارن(سکوتی)، آوای رزم، حامی و آرامش کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: در پایان دیدارهای هفته چهارم سوپر لیگ بانوان کاراته باشگاههای کشور که در روز، جمعه ۱۸ بهمن ماه در سالن شهید کبکانیان تهران برگزار شد، دانشگاه آزاد اسلامی با ۳۳ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار گرفت و تیم شهرداری سمنان با کسب ۳۰ امتیاز عنوان دوم این رقابت ها را از آن خود کرد.

وی در ادامه بیان کرد: نتایج کسب شده تیم شهرداری سمنان در در این هفته تیم شهرداری سمنان ۱۹ بر ۱۲ تیم آرتا را برد و در دور بعدی تیم شهرداری سمنان و باشگاه آرامش کرمانشاه مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار با نتیجه ۲۰ بر ۱۰ به سود تیم سمنان خاتمه یافت.

همچنین در دور بعدی شهرداری سمنان با نتیجه ۲۸ بر صفر برابر تیم آوای رزم به پیروزی رسید و تیم کاراته شهرداری سمنان با کسب این نتایج عنوان دوم این رقابت ها را از آن خود کرد.

بابایی خاطر نشان کرد: در این هفته از مسابقات سوپر لیگ کاراته زنان تیم کاراته شهرداری سمنان تیم کاتا شهرداری سمنان به عنوان برترین تیم کاتا شد همچنین بازیکن کاراته شهرداری سمنان به عنوان برترین بازیکن کومیته شناخته شد.

ریحانه نصیری، سیما روشنائی و راضیه جلالی پور به ترتیب مربی، سرپرست و سرمربی تیم کاراته بانوان شهرداری سمنان در رقابت های سوپر لیگ کاراته زنان را به عهده داشتند.