تداوم ضدعفونی معابر و مناطق پرتردد شهر

  • ۲۵ اسفند ۱۳۹۸
  • ۷۲۸ بازدید

معاون خدمات شهری شهرداری سمنان خبر داد:

تداوم ضدعفونی معابر و مناطق پرتردد شهر

معاون خدمات شهری شهرداری سمنان از تداوم گندزدایی و ضدعفونی کردن معابر شهر برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در سمنان خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، جواد نجاریانی با اعلام این خبر افزود: مرحله سوم ضدعفونی معابر و مناطق پرتردد شهر سمنان با استفاده از اکیپ های مناطق سه گانه و سازمانهای آتش نشانی و فضای سبز شهرداری پنجشنبه شب انجام شد .

نجاریانی گفت: شهرداری تمامی تلاش خود برای مقابله با ویروس کرونا به کار گرفته اما پیشگیری از شیوع این بیماری به مشارکت همگانی و رعایت بهداشت فردی نیاز دارد.

وی تصریح کرد: ضد عفونی کردن معابر مجوزی برای تردد با خیال راحت نیست و توصیه در خانه ماندن بهترین شیوه قطع زنجیره شیوع ویروس است .

نجاریانی با اشاره به ضدعفونی مستمر و روزانه مبلمان و تجهیزات شهری و بوستانها، ناوگان حمل و نقل عمومی، خدمات پسماند و آرامستان گفت: ضدعفونی ماشین آلات و خودروهای حمل زباله و بویژه خودروی حمل پسماند کرونایی به صورت روزانه انجام می‌شود .

معاون خدمات شهری شهرداری سمنان خاطرنشان کرد: اولویت ضدعفونی و گندزدایی معابر با اطراف بیمارستان ها، درمانگاه ها ، بازار، پاساژها و مراکز پرتردد شهروندان بوده و طبق اولویت بندی منطقه ای تا رفع کامل آلودگی با استفاده از ترکیبات گندزدا، این فعالیت ها در سطح مناطق سه گانه شهرداری ادامه خواهد داشت .