تداوم اجرای طرح جهادی آسفالت‌ریزی در سمنان

  • ۷ آذر ۱۴۰۱
  • ۱۰۹ بازدید

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان خبر داد:

تداوم اجرای طرح جهادی آسفالت‌ریزی در سمنان

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان از تداوم اجرای طرح جهادی آسفالت‌ریزی در این شهر خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، حجت‌الله ذوالفقاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا با اشاره به تداوم اجرای طرح جهادی آسفالت‌ریزی در سمنان، اظهار کرد: گام دوم اجرای طرح جهادی آسفالت‌ریزی در سطح شهر در خیابان ابوذر غفاری توسط ماشین‌آلات راهسازی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری به همراه اکیپ مکانیزه فینیشر آسفالت این سازمان انجام شد و به پایان رسید.

وی افزود: اجرای این طرح جهادی ثمره زحمات عوامل و نیروهای سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری سمنان و ماشین‌آلات راهسازی است که هفته گذشته گام نخست آن در خیابان سعدی حدفاصل میدان امام (ره) تا میدان سعدی آغاز شد و به اتمام رسید.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان خاطرنشان کرد: فاز دوم طرح جهادی آسفالت‌ریزی در سطح معابر محله‌های مختلف شهر به مساحت بیش از ۳۵ هزار مترمربع با صرف بیش از ۳۵۰۰ تن آسفالت و اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال با هدف افزایش و توزیع عادلانه خدمات، بهبود سیمای شهری، روان‌سازی تردد وسایل نقلیه و تأمین آرامش و آسایش شهروندان انجام می‌شود.

ذوالفقاری ادامه داد: افزایش و توزیع عادلانه خدمات، بهبود سیمای شهری، روان‌سازی تردد وسایل نقلیه و تأمین آرامش و آسایش شهروندان از دیگر اهداف این طرح بوده که از هفته گذشته آغاز شده است.