تجلیل از پیشکسوت عرصه عکاسی “محمد رضا دولتیان” در سمنان

  • ۲۴ آذر ۱۳۹۸
  • ۱۱۱۷ بازدید

در پنجمین رویداد فرهنگی هنری، آیین “شونشینی” روی داد؛

تجلیل از پیشکسوت عرصه عکاسی “محمد رضا دولتیان” در سمنان

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از برگزاری پنجمین آئین شونشینی ویژه شب‌های پائیز خبر داد و گفت: در این مراسم از محمد رضا دولتیان در عرصه عکاسی، تقدیر به عمل آمد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: آیین شونشینی همراه با پیشکسوت عرصه عکاسی با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی شهر سمنان، فرماندار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر سمنان، جمعی از مسئولین شهری و دوستداران ایشان در سالن شهید مطهری سمنان برگزار شد.

وی در حاشیه اختتامیه پنجمین شونشینی بیان کرد: این مراسم سنتی ویژه شب‌های پائیز و زمستان به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و با هدف اشاعه نشاط اجتماعی برای پنجمین بار در حالی برگزار شد که تجلیل از پیشکسوت عرصه عکاسی “محمد رضا دولتیان” در سمنان یکی از محورهای این برنامه بود.

بابایی با بیان اینکه مجریان توانمند سمنانی توران ضمیری و محمدرضا طاهریان با گویش سمنانی این برنامه را اجراء کردند، اظهار داشت: در این آیین برنامه‌های متنوع و شادی شامل اجرای موسیقی توسط هنرمندان سمنانی و آوا ادب اجراء شد، همچنین بازیگران سمنانی با بازیگری زیبای خود به زبان سمنانی نمایش طنز خواستگاری را اجراء کردند و روحیه نشاط و شادابی را به شهروندان تزریق کردند.

بابایی با اشاره به اینکه در این آیین از پیشکسوت عرصه عکاسی محمد رضا دولتیان با حضور جمعی از مسئولان شهری تقدیر به عمل آمد، تصریح کرد: در پایان، برای تقدیر از زحمات چندین ساله ایشان هدایایی به رسم یابود از سوی نماینده مجلس شورای اسلامی ،فرماندار، رئیس شورای اسلامی شهر سمنان،سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان،جمعی از دوستداران ایشان و خانواده محترمشان به ایشان تقدیم شد.

عباس بابایی بیان کرد: هدف از تجلیل پیشکوستان فرهنگ و هنر اشاعه فرهنگ سپاسگذاری از هنرمندان و گرامیداشت کسانی است که در مسیر فرهنگ کهنسال این دیار گام بر می دارند.

سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان در پایان با اعلام به اینکه ششمین شونشینی جمعه بیست و نهم آذر ماه در سالن شهید مطهری برگزار می شود، اظهار داشت: استاد پرویز حقیقت “اولین رئیس آموزش استثنائی کشور و استاد ادبیات و شاهنامه خوان قرار است در ششمین برنامه شونشینی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان که هفته آینده برگزار می‌شود مورد تقدیر قرار گیرد.

عباس بابایی یادآور شد: این آیین به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و با مشارکت معاونت پروشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان سمنان و موسسه فرهنگی هنری سمن بویان اجراء شد.