تجلیل از پیشکسوتان حوزه فرهنگ ایثار و شهادت سمنان

  • ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • ۳۴۶ بازدید

در آغاز دومین هفته فرهنگی شهر سمنان روی داد؛

تجلیل از پیشکسوتان حوزه فرهنگ ایثار و شهادت سمنان

همزمان با آغاز دومین هفته فرهنگی شهر سمنان”اردیبهشت۱۴۰۰”مراسم تجلیل و تکریم از پیشکسوتان حوزه فرهنگ ایثار و شهادت در سمنان برگزار شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری سمنان، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: از پیشکسوتان حوزه فرهنگ ایثار و شهادت با حضور شهردار سمنان، رئیس بنیاد شهید شهرستان ، مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان سمنان و سرپرست فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان تجلیل شدند.

شهردار سمنان در این آیین ضمن ابراز خرسندی از دیدار با پیشکسوتان حوزه فرهنگ ایثار و شهادت گفت: در دوران ۸ ساله دفاع مقدس شاهد جانفشانی ها و ایثارگری های زیادی از جوانان غیور میهن بودیم و مسلماً امنیت و آسایش امروز کشورمان را نیز مرهون خون پاک شهدا هستیم.

سید محمد ناظم رضوی با تأکید بر اینکه استفاده از ظرفیت بقاع متبرکه در راستای احیای فرهنگ دینی قابل تأمل است، اظهار کرد: امامزادگان نماد مذهبی و دینی در کشورمان هستند و دین نقش اساسی در فرهنگ جامعه و سبک زندگی ما دارد.

محمود رضا دارایی در پایان اظهار داشت: در این مراسم از مومن دانشگر پدر شهید عباس دانشگر در آستان مقدس امامزاده اشرف، جانباز گرانقدر سید ربیع سیادت پور در آستان مقدس امامزاده یحیی”ع” و پیشکسوت عرصه دفاع مقدس احمد دهرویه در پارک موزه دفاع مقدس تجلیل شدند.