تجلیل از حمید رجبیان کارمند آزاده شهرداری سمنان

  • ۲۸ مرداد ۱۳۹۹
  • ۴۷۵ بازدید

به مناسبت گرامیداشت ۲۶ مرداد سالروز آغاز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی صورت گرفت؛

تجلیل از حمید رجبیان کارمند آزاده شهرداری سمنان

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان؛ رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان و مسئول امور ایثارگران شهرداری سمنان از برگزاری آیین تجلیل از آزاده سرافراز کارمند شهرداری سمنان به مناسبت گرامیداشت ۲۶ مرداد سالروز آغاز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن اسلامی با حضور شهردار سمنان خبر داد.

عباس بابایی اظهار داشت : آزادگان کسانی هستند که با توکل به خدا و عشق به میهن اسلامی و با انگیزه دفاع از آب و خاکشان به جنگ حق علیه باطل شتافتند و با استقامت و بردباری بسیار سالیان متمادی از عمرشان را در زندان های دشمن سپری نمودند و با وجود بر دوش کشیدن مشکلات و سختی ها، آرمان و ارزش های اسلامی خود را حفظ کردند.

در این آیین به حمید رجبیان کارمند آزاده شهرداری سمنان لوح تقدیر به همراه هدایا تقدیم شد.

در متن این لوح تقدیر آمده است:
آزاده سرافراز
برادر بزرگوار جناب آقای حمید رجبیان
آزادگان اسطوره‌های صبر و استقامت هشت سال دفاع مقدس و سند زنده افتخار ملت غیور ایران زمین هستند. ۲۶ مرداد هر سال، خاطره بازگشت پیروزمندانه این سروقامتان عرصه پیکار، برای دوستداران انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی یادآور فداکاری‌ها و رشادت‌هایی است که در هیچ کجای عالم نظیر و مانندی برای آن‌ها نمی‌توان یافت. فرا رسیدن ۲۶ مرداد سالروز آغاز بازگشت پیروزمندانه آزادگان عزیز به میهن اسلامی را به جنابعالی تبریک و تهنیت عرض نموده، و این لوح سپاس تقدیم حضور ایثارگرانه شما می گردد.
امید است با تاسی از حضرت ولی عصر”عج” و مقام عظمای ولایت در راه شکوفایی و رونق و پیشرفت این سرزمین موفق و موید باشید.
سید محمد ناظم رضوی
شهردار سمنان