تجلیل از برگزیدگان مسابقه کتاب بانو به مناسبت میلاد حضرت زینب (س)و روز پرستار

  • ۳۰ آذر ۱۳۹۹
  • ۶۵۵ بازدید

 

تجلیل از شش پرستار شرکت کننده در مسابقه کتاب بانو به مناسبت میلاد حضرت زینب (س)و روز پرستار

💠 مسابقه کتاب بانو گامی دیگر در راستای تحقق شعار شهر دوستدار کودک و پایتخت کتاب در سمنان که با حضور شهردار سمنان،مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند، پرستاران برگزیده مسابقه کتاب بانو و مشاور امور بانوان در دفتر شهردار برگزار شد.

🔹به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، شهردار سمنان ضمن گرامیداشت ولادت حضرت زینب(س) و روز پرستار گفت: فعالیت پرستاران در ایام کرونایی مجاهدتی است که پرستاران در دوران دفاع مقدس انجام می دادند و این روزها کسی نیست که از زحمات شما واقف باشد.

🔸 سید محمد ناظم رضوی ضمن ابراز خرسندی از استقبال بی نظیر مهربانوهای سمنانی از برنامه های فرهنگی گفت: برگزاری این برنامه های فرهنگی گامی در راستای تحقق شعار سمنان شهر دوستدار کودک و تلاش برای احراز برند پایتخت کتاب در شهر سمنان داشت.

🔹 وی با تقدیر از امور بانوان شهرداری سمنان خواستار استمرار این برنامه های فرهنگی برای خانواده های استان شد.

🔸 مشاور شهردار در امور بانوان هم در این نشست گفت: هدف از این مسابقه صرفا برای بانوان شهر بوده تا در این شرایط سخت کرونایی از دغدغه بانوان کاسته شود.

🔹 قاسمی اظهار داشت: برای دسترسی آسان تر شهروندان به کتاب (یادت باشد) زندگینامه شهید مدافع حرم حمید سیاهکالی مرادی با همکاری سازمان پسماند و سازمان فرهنگی در دسترس علاقمندان قرار گرفت.

🔸 وی افزود:در بین شرکت کنندگان ۶ نفر از پرستاران سمنان که با مشغله کاری زیاد در این شرایط شرکت کردند و بعنوان برنده معرفی شدند.
در پایان این نشست از برندگان این مسابقه با اهدا لوح تقدیر و هدیه قدردانی شد.

#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
#شهرداری_سمنان