تجلیل از برترین های مسابقه دخترها بابایی هستند و مسابقه رایحه کرامت

  • ۲۳ تیر ۱۳۹۹
  • ۱۰۹۹ بازدید

مشاور شهردار سمنان در امور بانوان خبر داد:

تجلیل از برترین های مسابقه دخترها بابایی هستند و مسابقه رایحه کرامت

از برترین های مسابقه #دخترها-بابایی-هستند و مسابقه رایحه کرامت در مراسمی در اقامتگاه سنتی «سرای کاشیان ما» تجلیل شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، در این مراسم که با حضور شهردار سمنان ، مشاور بانوان و خانواده استانداری سمنان و مشاور شهردار در امور بانوان در اقامتگاه سنتی سرای کاشیان ما برگزار شد از برترین های دو مسابقه #دخترها بابابی-هستند و «رایحه کرامت» که به مناسبت روز دختر و دهه کرامت برگزار شده بود با اهدا جوایزی تجلیل شد.

مشاور شهردار سمنان در امور بانوان گفت: این دو مسابقه در بستر فضای فضای مجازی برگزار شد و پدران خوب استان ویدئوهای خود حاوی عاشقانه ترین جملات به دخترانشان را ارسال کردند که ۵ پدر عنوان برتر را کسب کردند.

سمیه قاسمی افزود: در مسابقه رایحه کرامت نیز بانوان شهر سمنان با مطالعه زندگینامه پربار حضرت معصومه سلام الله علیها به سوالات مطرح شده پاسخ دادند که پس از قرعه کشی برترین های معرفی شدند.

شهردار سمنان هم در این مراسم عملکرد حوزه بانوان شهرداری سمنان را مطلوب ارزیابی و تصریح کرد: شهرداری سمنان توجه ویژه ای به مقوله بانوان و خانواده دارد و تلاش می کنیم تا با فعالیت های ویژه ابتکار عمل در حوزه بانوان را در دست داشته باشیم.

به محیط خانواده گرمای بیشتری خواهد بخشید.

وی از میزبانی خوب « سرای کاشیان ما» در این برنامه و مشارکت این سرا در برگزاری مسابقه رایحه کرامت نیز قدردانی کرد و گفت: اطمینان دارم که این عمارت زیبا با فعالیت قوی در حوزه نرم افزاری و اطلاع رسانی تبدیل به یکی از مراکز خوب و قابل افتخار شهر خواهد شد.

مشاور استاندار در امور بانوان و خانواده هم با قدردانی از شهردار سمنان به جهت حمایت و پشتیبانی از فعالیت‌های صورت گرفته در حوزه بانوان اظهار داشت: حوزه بانوان شهرداری سمنان در اجرای برنامه های اجتماعی و فرهنگی بسیار موفق وارد شده و تاثیر زیادی در ارتقا میزان رضایتمندی بانوان سمنانی داشته است.

مهسا شاه حسینی خاطر نشان کرد: از آنجایی که مردان در جامعه امروز دغدغه های فکری بیشتری دارند مسئولیت زنان برای تزریق انرژی مثبت به خانواده و ارتقا شادابی و نشاط آنها سنگین تر است.

وی خواستار استمرار برگزاری برنامه هایی نظیر این مسابقات شد و گفت: همه مسئولان و دست اندرکاران در امور بانوان باید تلاش کنند تا برنامه هایی بر مبنای حفظ اثرگذاری و استقلال زنان و دختران ارائه کرده و در جهت حفظ ارزش های بنیان خانواده هم گام های موثرتری بردارند.