تاکید شهردار برای تزریق دوز سوم واکسن کرونا به پرسنل شهرداری سمنان

  • ۲۳ بهمن ۱۴۰۰
  • ۱۸۸ بازدید

خبرگزاری ایمنا گزارش داد:

تاکید شهردار برای تزریق دوز سوم واکسن کرونا به پرسنل شهرداری سمنان

شهردار سمنان با تاکید برای تزریق دوز سوم واکسن کرونا به پرسنل شهرداری سمنان ، خواستار پیگیری غربالگری روزانه کارکنان در همه سازمان ها و مناطق شهرداری شد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ،خبرگزاری ایمنا در گزارش با سید علی مرتضی نژاد گفت : سرایت امیکرون بسیار شدید است و با شیوع آن متأسفانه در مدت‌زمان کمی وضعیت شهر سمنان قرمز شد و تعداد مبتلایان در شهرداری نیز افزایش یافت.

وی در راستای حفظ صیانت و ارتقای سلامت کارکنان شهرداری، طی دستوری به مرکز سلامت و مشاوره کارکنان شهرداری خواستار پیگیری غربالگری روزانه کارکنان در همه سازمان ها و مناطق شهرداری و تزریق دوز سوم واکسن کرونا شد .

محسن مظاهری سرپرست مرکز سلامت و مشاوره شهرداری سمنان با اشاره به الزام کارکنان دولت و شهرداری‌ها به واکسیناسیون دوز سوم بیان کرد: بر اساس اطلاعات موجود ۳۵ درصد کارکنان شهرداری واکسن نوبت سوم را دریافت کرده و افراد باقی مانده هم یا به دلایل پزشکی و یا بیماری و ابتلا به کرونا و یا نرسیدن زمان دریافت ، موفق به تزریق واکسن دوز سوم نشده‌اند.

وی از لغو اجرای مسابقات ورزشی و برنامه های گروهی در شهرداری خبر داد و گفت : لغو بازی ها به منظور حفظ سلامتی کارکنان و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا و بخصوص سویه امیکرون که سرعت انتقال پذیری بالایی دارد ، تا اطلاع ثانوی و بهبود وضعیت ، تداوم خواهد داشت.

مظاهری خاطرنشان کرد : با مشارکت مرکز بهداشت شهرستان سمنان ، آزمایش کرونا بصورت Rapid و بصورت روزانه برای پرسنل شهرداری در تمامی مناطق و سازمان ها انجام شده و موارد مثبت به مرکز تخصصی و درمان ارجاع داده می شود .