تاکسیرانان تا زمان کنترل بیماری کرونا ویروس در صندلی عقب دو نفر سوار کنند

  • ۲۵ فروردین ۱۳۹۹
  • ۷۲۵ بازدید

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان :

تاکسیرانان تا زمان کنترل بیماری کرونا ویروس در صندلی عقب دو نفر سوار کنند

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مجید کاشی با اشاره به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی توسط دولت به منظور جلوگیری از گسترش بیشتر بیماری کرونا گفت: سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سمنان از اولین شهرهای کشور در الزامی کردن رعایت کلیه موازین بهداشتی و ممنوعیت سوارکردن بیش از دو مسافر در صندلی عقب، بوده است و با جدیت در راه حفظ سلامت تاکسیرانان و مسافران تلاش می کند.

کاشی در ادامه افزود در خصوص این موضوع اطلاع رسانی کافی از طریق بازرسین سازمان و همچنین سامانه پیامکی به اطلاع رانندگان تاکسی رسیده است .

وی اجرای این طرح را به نفع تمامی همشهریان و رانندگان عنوان کرد و گفت: از تمام رانندگان تاکسی های شهری درخواست داریم حتماً این قانون را رعایت کنند و تمامی نقاطی خودرو که توسط مسافرین لمس میشود را به صورت مکرر ضد عفونی کنند.

سرپرست سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ضمن درخواست از شهروندان و اهتمام جدی آنان نسبت به رعایت نکات بهداشتی با اشاره به تاکیدات شهردار محترم، گفت: سازمان ضدعفونی کردن ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری، را به منظور آرامش خاطر شهروندان تا زمان کنترل این ویروس در دستور کار خود قرار داده است.