تابلوهای شهر نوحه می خوانند

  • ۱۲ مهر ۱۴۰۱
  • ۵۸ بازدید

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت:

تابلوهای شهر نوحه می خوانند

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان گفت: در آستانه اربعین حسینی و ایام پایانی ماه صفر، سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان با همکاری سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان اقدام به اکران تابلوهایی در سطح شهر نموده که با خط دست نویس ، عبارتی از نوحه ها و زمزمه های ماندگار روی آن درج شده است.

امیر نجم اظهار داشت: در این پرتابل ها که روی بارکد درج شده ، امکان شنیدن نوحه های خاطره انگیز و ماندگار محرم را برای شهروندان فراهم کرده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه این رویداد فرهنگی با رویکرد استفاده از ظرفیت نوین اطلاع رسانی و قابلیت هوشمند اسکن کیو ار کدی و اتصال به درگاه پخش کننده فایل صوتی متناسب با این ایام برای عموم شهروندان مهیا شده است، خاطر نشان کرد: شهروندان همزمان با شنیدن این فایل صوتی می توانند اقدام به نصب و دانلوداپلیکیشن سمنان من که گام نوینی در راستای اطلاع رسانی و ارائه خدمات شهرداری سمنان به شهروندان است، نمایند.

نجم با بیان اینکه این بنرها تا پایان ماه صفر در نقاط مختلف سطح شهر اکران می شود، یادآور شد: این بنرها در نقاط مختلف مسیر پیاده روی اربعین برای دلدادگان حسینی و همچنین مسیر پیاده روی خانوادگی که روز یکم مهر ماه در سمنان برگزار می گردد نصب گردیده است.