“تئاتر فیلم موزیکال شهر عروسک ها تمدید شد”

  • ۹ آذر ۱۳۹۸
  • ۱۰۶۲ بازدید

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، نویسنده و کارگردان تئاتر فیلم موزیکال شهر عروسک ها بعلت استقبال بی‌نظیر مردم از تمدید این نمایش خبر داد.

سید شهاب الدین احمدپناهی گفت: نمایش موزیکال شهر عروسک ها از ٢٧ آبان ساعت ۶ بعدازظهر به مدت ده شب در تالار آفتاب سمنان به روی صحنه رفت که به علت استقبال خوب مردم دو شب دیگر تمدید شد.

وی هدف از اجرای این نمایش را ایجاد شور و نشاط در جامعه بالاخص کودکان برشمرد و افزود: کودکان واقعا نیاز به شادی دارند و ما تلاش کردیم تا با اجرای نمایش حرفه ای کودکان را شاد کنیم.

احمدپناهی با بیان اینکه اگر هنرمند خلاقیت نداشته باشد نامش هنرمند نیست و لازمه کار هنری این است که خلاقیت در کارش باشد، اظهار داشت: در هنر کار بسیار متنوع و فرهنگ ما بسیار غنی است و باید از فرهنگ استفاده لازم را ببریم با ایده ها و خلاقیت خودمان کار متفاوت را ارائه دهیم.

وی به شعار”سمنان شهر دوستدار کودک” اشاره کرد و گفت: انتخاب این شعار زیبا برازنده شهر سمنان است و ما هم به نوبه خودمان از این شعار استقبال می کنیم تا کودکان که آینده سازان فردای ایران هستند را شاد کنیم چرا که اگر کودکان درست آموزش ببینند و روحیه آنها شاد شود، کشور پیشرفته تری را پیش رو خواهیم داشت و چنانچه کودکان غم انگیز باشد به شدت افت خواهد کرد و با بازی و تاتر و نمایش معضل را به نقطه قوت تبدیل کرد تا کودک در هرکاری روحیه شادی داشته باشد.

احمدپناهی با بیان اینکه نیمی از جمعیت متقاضیان فرزندان ایتام و بی سرپرست و سرطانی ها و ام اسی ها هستند که به طور رایگان به دیدن این نمایش آمده اند، گفت: مهم شاد کردن این کودکان است که معتقدیم خمس کارمان را با شاد کردن این کودکان در هنر پرداخت می کنیم.

نویسنده و کارگردان تئاتر فیلم موزیکال شهر عروسک ها خاطر نشان کرد: در اجرای این نمایش بیش از ٣٠ نفر بازیگر و عوامل پشت صحنه حضور داشتند و با استقبال خوبی که بعمل آمد این نمایش در آینده ای نزدیک در شهرستانهای دیگر از قبیل مهدیشهر، گرمسار، دامغان، شاهرود، فیروزکوه، ساری و شهرستانهای اطراف اجرا خواهد شد.