بیش از ۸۰۰ جلد کتاب جدید دیگر به منابع کتابخانه ای رنگین کمان اضافه شد

  • ۲۱ مهر ۱۳۹۹
  • ۳۰۷ بازدید

به همت سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان ؛

بیش از ۸۰۰ جلد کتاب جدید دیگر به منابع کتابخانه ای رنگین کمان اضافه شد

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیر کتابخانه رنگین کمان و باران سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان، با بیان اینکه سوق دادن کودکان و نوجوانان به سمت مطالعه از اهداف این سازمان است، گفت؛ بیش از ۸۰۰ جلد و ۳۵۰ عنوان کتاب به کتابخانه‌های تلفنی رنگین کمان سازمان فرهنگی ، اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان افزوده شد.

عاطفه عموزاده ضمن بیان اینکه این کتاب ها با موضوعات روان شناسی، شهروندی، رمان‌های ایرانی و خارجی، قصه و داستان کودک و از تازه‌های نشر هستند که به این کتابخانه اضافه شده است، ابراز داشت: تلاش شد تا در موقعیت بیماری کرونا اهداف سازمان یعنی سوق دادن کودکان و نوجوانان به سمت مطالعه پررنگ شود.

وی در ادامه با بیان اینکه کتابخوانی باعث رشد و تعالی فرهنگ جامعه می شود، اظهار داشت: این کتاب ها در راستای تکمیل کتب مورد نیاز اعضای کتابخانه رنگین کمان و باران خریداری شده است .

عموزاده اضافه کرد: باید تلاش شود که جامعه به خصوص خانواده ها به صورت ویژه به مقوله کتاب و کتابخوانی اهتمام جدی تری داشته باشند و فرهنگ جامعه را به وسیله خواندن کتاب ارتقاء دهیم.

مدیر کتابخانه رنگین کمان و باران خاطر نشان کرد: کتابهای خریداری شده در حال آماده سازی است و به زودی در دسترس استفاده کنندگان قرار خواهد گرفت.

شایان ذکر است بیش از ۱۵ هزار نفر از شهروندان سمنانی عضو کتابخانه رنگین کمان سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان هستند و علاقه مندان می توانند جهت عضو شدن در این کتابخانه با شماره تلفن ۳۳۴۶۶۹۵۳ و ۲۱۲۰ تماس بگیرند.