به منظور حذف آلودگی های محیطی و پاکیزگی مناظر شهری خیابان امام خمینی (ره) شستشو شد

  • ۲۷ خرداد ۱۳۹۹
  • ۹۹۶ بازدید

معاون خدمات شهری شهرداری منطقه یک سمنان خبر داد:

به منظور حذف آلودگی های محیطی و پاکیزگی مناظر شهری خیابان امام خمینی (ره) شستشو شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مجتبی ذوالفقاری معاون خدمات شهری شهرداری منطقه یک سمنان از شستشوی خیابان امام خمینی (ره) خبر داد و در این باره بیان کرد: به منظور حذف آلودگی های محیطی، حفظ زیبایی های بصری و آراستگی و پاکیزگی مناظر شهری و سلامتی، نشاط و بهداشت عمومی و … ، عملیات شستشوی خیابان های سطح شهر،کوچه ها و معابر به صورت گسترده آغاز شده است.

وی افزود: بهداشت شهر و توجه به سلامت شهروندان امری مهم تلقی می شود که لزوم توجه به آن بسیار ضروری می باشد .

مجتبی ذوالفقاری اظهارکرد: پاکسازی و شستشوی معابر و کوچه ها از جمله اقداماتی است که موجب پاکیزگی محیطی و نظافت سطح شهر می شود که این شهرداری به منظور پاکسازی نمای شهری و ارتقاء حس رضایتمندی در میان شهروندان نسبت به شستشوی خیابان های سطح شهر، از جمله خیابان امام خمینی (ره) اقدام کرده است .

وی تصریح کرد: حفظ نظافت سطح شهر علاوه بر زیبایی بخشیدن به دنیای پیرامون ما تأثیرات روانی و عاطفی زیادی را بر اشخاص جامعه می گذارد.

معاون خدمات شهری منطقه در پایان نیز یادآور شد: آبی که جهت شستشوی خیابان ها و معابر استفاده می شود آب غیر شرب است و این شستشو با همکاری سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری و سازمان پسماند شهرداری سمنان صورت پذیرفت.