به مناسبت هفته معلم ، مدیریت شهری سمنان از زحمات معلمان تقدیر کرد

  • ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱
  • ۱۷۱ بازدید

تجلیل مدیریت شهری سمنان از معلمان

به مناسبت هفته معلم ، مدیریت شهری سمنان از زحمات معلمان تقدیر کرد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ،قاسم ملکدار ، معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان در گفتگو با ایمنا ضمن تبریک هفته معلم گفت: ۱۲ اردیبهشت و روز معلم ، فرصت مناسبی شد برای قدردانی از کسانی که همه تلاش و فداکاری های خود را جهت تربیت نسل فردای جامعه، به بهترین شکل ممکن ارائه دادند . ما هرچه داریم از معلم‌های خوب زندگی‌مان داریم و باید قدردان آنها باشیم.

ملکدار افزود : در هفته معلم ، فرصت خوبی شد تا ضمن حضور در مدارس و عرض خداقوت، از زحمات ایثارگرانه معلمین تقدیر و تشکر به عمل آوریم که براساس هماهنگی های بعمل آمده ، مدیران شهری در قالب ۲۰ گروه با مراجعه حضوری به ۲۰ مدرسه ، از تلاش و زحمات معلمان تقدیر بعمل آوردند .

وی رویکرد مجموعه مدیریت شهری سمنان را فرهنگی و اجتماعی دانست و گفت : تقدیر و تجلیل از معلمان نباید مختص به یک روز خاص باشد بلکه همه‌ ما در هر جایگاهی که هستیم باید تجلیل از آموزگاران را همواره مدنظر قرار دهیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان تعامل مدیریت شهری و مدارس را ضروری خواند و خاطر نشان کرد : در راستای توسعه فرهنگی جامعه ، آموزش بر هر امری مقدم است. داشتن شهری پاک و زیبا مستلزم آموزش صحیح از سنین کودکی است و این امر میسر نمی‌شود مگر با آموزش همه جانبه به شهروندان که در این راه معلمان رسالت بزرگی را بر دوش دارند و شهرداری نیز در این مسیر یاری رسان خواهد بود.