به‌روزرسانی کارخانه آسفالت شهرداری سمنان

  • ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲
  • ۱۶۶ بازدید

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، خبر داد:

به‌روزرسانی کارخانه آسفالت شهرداری سمنان

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان از راه‌اندازی مجدد و به‌روزرسانی کارخانه آسفالت شهرداری خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری سمنان،حجت‌الله ذوالفقاری در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: با توجه به خرابی سیستم فنرهای سرند کارخانه آسفالت ۱۲۰ تنی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان، قدیمی بودن سیستم و به منظور به‌روزرسانی و بازطراحی و الگوبرداری از کارخانه‌های جدید، این کارخانه با همت و پشتکار نیروها و عوامل سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری انجام شد.

وی افزود: تعمیر، بازسازی و نوسازی سیستم‌ها از جمله تعویض فنر از نوع تسمه به لوله‌ای، عملیات جوشکاری بدنه سرند و تعمیر و تعویض توری‌های سرند مصالح، تعمیر کامل کمپرسور باد کارخانه، هیتر قیر و پنجه بازویی‌های میکسر انجام شد.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان خاطرنشان کرد: تعویض و تعمیر ورق‌های بدنه میکسر و پایه‌های درایر، پاکسازی و بهینه‌سازی غبارگیر کارخانه و سرویس پمپ قیر کارخانه از مواردی است که توسط عوامل و نیروهای سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سمنان انجام شد.

ذوالفقاری گفت: این عملیات با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال در بازه زمانی یک هفته‌ای انجام شد.