بهبود منظر آرامستان وادی السلام برای زائرین اهل قبور

  • ۳۱ خرداد ۱۳۹۹
  • ۱۳۴۴ بازدید

سرپرست سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری سمنان خبر داد :

بهبود منظر آرامستان وادی السلام برای زائرین اهل قبور

♦️ به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان ، علیرضا جندقی گفت: به منظور ارتقای کیفیت و فراهم کردن زیبایی در منظر آرامستان وادی السلام ، آراستگی و پاکیزگی محیط به هنگام تردد زائرین اهل قبور ، عملیات بوته زنی و هرس علف های هرز انجام شد.

? جندقی با بیان اینکه قطعات موجود در آرامستان وادی السلام به علت موزائیک کاری نبودن محوطه ها ، دچار این پوشش گیاهی می شود، گفت: با توجه به پوشش گیاهی در فصل بهار و خشک شدن آن ، هرس علف های هرز و بوته ها در قطعات و بلوک های آرامستان انجام شده است .

? وی افزود: علاوه بر هرس علف های هرز و بوته کنی، هرس درختان، پاکسازی و تنظیف محیط آرامستان از جمله اقدامات در راستای ارتقای کیفیت منظر وادی السلام است که توسط نیروهای سازمان به صورت روزانه انجام می پذیرد.

?سرپرست سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری سمنان ،در پایان با تاکید بر نقش مشارکت زائرین اهل قبور در بهبود وضعیت محیط آرامستان، با بیان اینکه رسیدگی به محیط علاوه بر تغییر منظر وادی السلام می‌تواند آرامش روانی را برای شهروندان به همراه آورد، اضافه کرد: بهترین راه پیشگیری از بیماری خطرناک کرونا رعایت بهداشت فردی بوده و از همشهریان درخواست کرد به جهت حفظ سلامتی خود و زائرین اهل قبور و پاکبانان سازمان مدیریت آرامستان ماسک، دستکش و… خود را در معابر، خیابان و قطعات آرامستان وادی السلام رها نکرده و از تردد غیر ضروری در آرامستان وادی السلام خودداری و زمان حضور خود در این فضا را مدیریت کنند.