برگزاری همایش ” طلایه داران عشق ” برای تکریم بسیجیان شهر سمنان

  • ۳۰ آبان ۱۴۰۰
  • ۲۵۱ بازدید

فرمانده بسیج قدس شهردار سمنان خبر داد:

برگزاری همایش ” طلایه داران عشق ” برای تکریم بسیجیان شهر سمنان

فرمانده بسیج قدس شهرداری سمنان از برگزاری همایش برای تکریم بسیجیان در سمنان خبر داد .

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، فرمانده بسیج قدس شهرداری سمنان گفت : امروزه نه تنها وظایف بسیج کاهش نیافته بلکه هر روز بر تکالیف و وظایف این عزیزان افزوده شده، بطوری که گاه در عرصه اقتصادی و خودکفایی و گاه حفاظت از نوامیس و حریم امنیت مردم و امر به معروف و نهی از منکر فعال و مثمرثمر می‌باشند.

غفوری با اشاره به لزوم ترویج و توسعه فرهنگ و تفکر بسیجی ادامه داد : حضرت امام (ره) نیز فرمایشات مبسوطی دارند که در مجموع شاخصهای فرهنگ و تفکر بسیج را می توان از آن استنباط نمود‌. ممنوعیت‌، شجاعت‌، ولایت‌، آگاهی و شناخت‌، دشمن شناسی‌، حریت از شاخصهای این فرهنگ و تفکر محسوب می‌شود‌.

وی با تاکید بر اینکه با حفظ این سرمایه گران سنگ، انقلاب و دستاوردهای ارزشمند آن ماندگار و جاودانه خواهند ماند اظهار داشت : هفته بسیج، بزرگداشت جانفشانی هایی است که برای سربلندی این سرزمین صورت گرفته است.از جمله اقدامات جهادی بسیج؛ باید به نقش آفرینی‌های این نهاد مردمی در بحران‌ها و بلایای طبیعی اشاره کرد که اوج این فداکاری و ایثارگری در مبارزه با شیوع بیماری کرونا در بخش‌های مختلف تجلی یافت.

فرمانده بسیج قدس شهرداری سمنان از برگزاری همایش” طلایه داران عشق ” با حضور مقامات کشوری و استانی و شهر سمنان برای تکریم بسیجیان در سمنان با تاکید بر شاخصهای گام دوم انقلاب و رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد و خاطرنشان کرد : بسیج فقط متعلق به یک ارگان و نهاد نبوده بلکه تفکر بسیجی متعلق به همه مردم از اقشار مختلف است.